niedziela, 8 kwietnia 2018

Pierwsze słowa z Egmont

Dzisiaj przedstawiam książeczki dla maluszków - "W domu" oraz "Pojazdy", które nie tylko prezentują się uroczo, ale kryją w sobie fantastyczną niespodziankę. 


Wydawnictwo: Egmont Polska
Seria: Akademia Mądrego Dziecka, Pierwsze słowa
Objętość: 10 stron
Oprawa: kartonowa
Format: 170 x 170
Cena: 19,99 zł 14,99 zł

"Pierwsze słowa" to seria książeczek dla najmłodszych, którzy odkrywają otaczający je świat. Do "czytania" niezbędny jest paluszek, dzięki któremu ilustracje ożywają.

"W domu" nasze maluchy zwiedzą  salon, kuchnię, sypialnię oraz łazienkę. W każdym pomieszczeniu przedstawiono charakterystyczne rzeczy, które tam występują, zadano pytanie, a na koniec nasza pociecha może za pomocą paluszka puścić wodę z prysznica, otworzyć szafę, uchylić pokrywkę rondla czy obejrzeć ruchomą historyjkę w telewizorze. W kolejnej książeczce przedstawiono sporo pojazdów ( motor, rower, skuter, samochód, autobus, śmieciarkę, samochód policyjny, wóz strażacki, betoniarkę, koparkę, wywrotkę, dźwig, pociąg, statek, samolot oraz helikopter). Dziecko może odpowiedzieć na pytania oraz pobawić się ruchomymi elementami.

Książeczki jak przystało na porządną publikację dla maluszka są zrobione z grubego kartonu oraz mają zaokrąglone, bezpieczne rogi. Możemy więc spodziewać się, że przetrwają nie jedno.  Ilustracje są wesołe, kolorowe i nadrukowane na białym tle. Jest bardzo przejrzyście. 

Uwielbiamy serię książeczek "Pierwsze słowa" i nie wątpię, że może ona podbić małe i duże serca. Fantastycznie rozbudzają ciekawość i są gwarancją świetnej i długiej zabawy. 
Księgarnia EGMONT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...