piątek, 25 maja 2018

Gdzie jest Wookiee? Barwna podróż po galaktyce

Dzisiaj u mnie kolorowanka dla starszych miłośników Star Wars - "Gdzie jest Wookiee? Barwna podróż po galaktyce" - wydawnictwa Egmont. 


Wydawnictwo: Egmont
Seria: STAR WARS
Objętość: 72 strony
Okładka: miękka
Format: 216 x 285 mm
Cena: 24,99 zł  17,49 zł

Książka przenosi nas do świata Gwiezdnych Wojen. Na 72 stronach znajdziemy niesamowicie szczegółowe ilustracje (zwłaszcza w zakresie tła i postaci), które wymagają sporej uwagi i skupienia podczas kolorowania. Odwiedzimy targ Jawów, Mos Eisley, miasto w chmurach, wioskę Ewoków, świątynię Jedi, pałac Jabby, fabrykę droidów, bazę Ruchu Oporu, zamek Maz Kanaty i wiele innych ciekawych miejsc.
Część obrazku jest już pokolorowana. Nasze zadanie nie polega tylko na wypełnieniu barwami ilustracji, ale także na odnalezieniu Chewiego, który ukrył się wśród mrowia szczegółów. Rysunki wykonane są bardzo starannie, część z nich nachodzi na grzbiet, tusz jest ciemny. Papier jest dość gruby, gładki, dobrej jakości, ilustracje drukowane są dwustronnie, więc najlepiej kolorować kredkami. 
Przy kolorowance "Gdzie jest Wookiee? Barwna podróż po galaktyce" spędzimy miło czas, odprężymy się,  a jedynym ograniczeniem w tworzeniu będzie nasza wyobraźnia! Z uwagi na bardzo szczegółowe ilustracje, kolorowanka sprawdzi się u starszych fanów Gwiezdnych Wojen. 


Księgarnia EGMONT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...