środa, 23 maja 2018

My Little Pony. Księga mody

Przedstawiam prześliczną i fantastyczną książeczkę dla fanek modnych strojów i kucyków - "My Little Pony. Księga mody".


Bardzo spodobała nam się oprawa książki. Co ważne kartki są na spirali, dzięki czemu wygodnie można ją otworzyć na dowolnej stronie. Całość prezentuje się bardzo kolorowo, wesoło i atrakcyjnie dla dzieci.


Na początek czeka nas sporo informacji. Poznamy stylowe trendy królujące w świecie Equestrii oraz kucyki - Hoity Toity, Suri Polomare, Photo Finish, Miss Pommel, Prim Hemline - modowych ekspertów. Opowiedzą oni o charakterystycznych cechach strojów Flutteshy, Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Twilight Sparkle i Rarity.


Następnie mamy 33 strony z czarno-białymi rysunkami kucyków, czekających na przystrojenie za pomocą szablonów, naklejek, kolorowych arkuszy, czy pomalowanie kredkami, farbkami, flamastrami. Mamy pełną dowolność.


Kolorowych arkuszy do wycinania kształtów mamy 4 strony. Wzorów natomiast jest 16.


Do tego 2 strony pełne naklejek - są to nakrycia głowy, biżuteria, klejnoty, okulary, czy kwiaty. Naklejek jest sporo i na pewno wystarczą dla wszystkich kucyków, a jeśli czegoś zabraknie to zawsze możemy dorysować.


Za pomocą dołączonych szablonów możemy narysować gwiazdki, kapelusze, motylki, buty  i inne elementy.

Jeśli chcecie, aby wasze dziecko zajęło się na dłuższy czas, kreatywną i rozwijającą zabawą, to ta książeczka jest dla was. Polecamy.


Księgarnia EGMONT


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...