środa, 13 czerwca 2018

Azorek. Domek dla ptasiej mamy

Ostatnio sporo pojawia się u mnie książeczek dla maluchów. Dzisiaj pokarzę ciekawą propozycję @WydawnictwoMartel  "Azorek. Domek dla ptasiej mamy", która przypadła do gustu mojemu 2-latkowi. 


Wydawnictwo: @WydawnictwoMartel
Seria: Azorek
Objętość: 16 stron
Oprawa:  miękka
Format: 229 x 210 mm
Cena:  5,99 zł

Na 16 stronach poczytamy o mieszkającym na wsi psie Azorku oraz jego mysich przyjaciołach Bimie i Bamie. Pewnego dnia zwierzątka postanowiły popracować w ogródku. Azorek niechcący zniszczył gniazdo wróbelków, ale natychmiast zabrał się do majsterkowania, i w taki oto sposób powstał domek dla ptasiej rodziny. 

Jest to nasze pierwsze spotkanie z uroczym czworonogiem i przebiegło bardzo pozytywnie. "Azorek. Domek dla ptasiej mamy" to ciekawa opowieść napisana z humorem. Mamy tutaj dużą i czytelną czcionkę, więc publikacja sprawdzi się również jako lektura dla dzieci rozpoczynających przygodę z czytaniem. Oprawa graficzna doskonale komponuje się z tekstem. Całostronicowe, wesołe i niesamowicie barwne ilustracje z pewnością przypadną do gustu najmłodszym czytelnikom. 

Fantastycznie, że oprócz walorów czysto rozrywkowych, książka ma również czytelny morał. Najmłodsi dowiedzą się, że swoje błędy (nawet te nieumyślne) należy naprawiać. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...