sobota, 16 czerwca 2018

Świętujemy 10-lecie świnki Peppy w Polsce!

Pierwszy numer magazynu ”Świnka Peppa” w Polsce pojawił się w sierpniu 2008 roku. Od tej chwili czasopismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, tworzone na podstawie serialu animowanego emitowanego na dziecięcych kanałach telewizyjnych, niezmiennie cieszy się wśród najmłodszych ogromną popularnością. Ja dzisiaj przedstawiam najnowszy numer ma magazynu "Świnka Peppa. Zabawa kolorami" oraz niezwykłą publikację - jubileuszową złotą księgę świnki Peppy pt. ”Urodzinowe historie”.


Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość: 36 stron
Oprawa: miękka
Dodatek: świecąca opaska Peppy oraz żel do mycia
Format: 279 x 214 mm
Cena: 9,99 zł

Magazyn ”Świnka Peppa” dedykowany jest dla dzieci w wieku 3-6 lat, które rozpoczynają naukę czytania, pisania i liczenia. Dołączono do niego dwie niespodzianki - żel do mycia oraz świecącą opaskę Peppy. Takie niespodziewane gadżety bardzo podobają się dzieciom. Opaska na rękę ma dwa stopnie regulacji, jest wykonana bardzo starannie i świeci czerwono-niebieskim światłem. Markę Oillan znamy, używamy i z czystym sercem możemy polecić. Nigdy nas nie uczuliła, a sprawdza się świetnie.


Na łamach magazynu czeka na dzieci moc atrakcji - wyszukiwanie szczegółów, łączenie przeciwieństw, kolorowanie według barwnych podpowiedzi, rysowanie, szukanie różnic, zagadki, ciekawostki oraz opowiadania.


Bardzo spodobała nam się gazeta Peppy. Doskonała rozrywka, kreatywne zadania, łamigłówki i kolorowanki, dzięki którym dziecko rozwija zdolności manualne, zmysł obserwacji, uczy się  pisania liter, cyfr, liczenia, rozpoznawania kolorów oraz kształtów.


Z okazji jubileuszu w magazynie zorganizowano serię wielkich konkursów z supernagrodami. Do wygrania m.in. wycieczka do Heide Parku ze strefą świnki Peppy, unikalne wydania magazynu ”  Świnka Peppa” z wizerunkami laureatów na okładce oraz cała masa wspaniałych niespodzianek! Ponadto w jednym z jubileuszowych wydań czytelnicy otrzymają w prezencie płytę ze specjalnym, najdłuższym w historii serialu, odcinkiem.


Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość:  192 strony
Oprawa: twarda 
Format: 270 x 270mm
Cena: 39,99 zł 29,99 zł

„Świnka Peppa. Urodzinowe historie” to zbiór dziesięciu kilkuminutowych opowiadań. Każda historia dotyczy czegoś innego, ale wszystkie są wesołe, ciekawe i napisane językiem zrozumiałym dla malucha. Na prawie 200 stronach poczytamy o urodzinach George'a, wieczorze z dziadkami, największej kałuży świata. Zbudujemy domek dla wilków, razem z Peppą pobawimy się na podwórku i przeżyjemy inne niesamowite przygody.


Książka została wydana bardzo starannie i elegancko w twardej oprawie. Okładka mieni się złotymi akcentami. Dodatkowo atutem jest duży format. W środku równie ciekawie. Kolorowe, rodem z animowanej bajki ilustracje zajmują całe strony. Całość sprawia, że książka idealnie nadaje się na prezent, a także zdobi domową biblioteczkę.
Powyższe publikacje i nie tylko możecie zakupić na ksiazeczkibajeczki.pl .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...