środa, 4 lipca 2018

Disney Maluch wspiera rozwój naszych dzieci

Dzisiaj przedstawię fantastyczne twardostronicowe książeczki z serii "Disney Maluch", które bardzo polubił mój dwulatek. Mamy 4 tytuły - Disney Maluch. Liczby, Disney Maluch. Kształty, Disney Maluch. Kolory i Disney Maluch. Smacznego!.


Wydawnictwo: AMEET 
Seria: Disney Maluch
Objętość: 10  stron
Okładka: twarda
Format: 190 x 190 mm
Cena:  14,99 zł

Kwadratowy, niewielki format sprawia, że książeczki idealnie dopasują się do malutkiej rączki dziecka. Każda książeczka to 6 kartonowych kartek. Mają zaokrąglone rogi, więc są całkowicie bezpieczne. No i spodobały nam się, bo są bardzo wytrzymałe. Kartki są naprawdę solidne, nie jest łatwo je porwać  czy pogiąć.

Sami zobaczcie, jak wspaniale prezentują się w środku. Proste rymowane wierszyki, zadania wciągające dziecko w zabawę oraz zachęcą do rozmowy, a do tego niezwykle kolorowe ilustracje z bohaterami Disney'a. Treści jest akurat tyle, że nasza pociecha wysłucha z uwagą opowieści.

Każda z tych publikacji to ciekawa propozycja nauki poprzez zabawę. Sympatyczne postacie Disney'a wprowadzające cyfry od 1 do 10 przedstawione są w uroczym otoczeniu. Kolory jakie poznają dzieci to żółty, czerwony, niebieski, zielony i pomarańczowy, a kształty to nie tylko te najpopularniejsze (koło, trójką, kwadrat), ale także serce i gwiazda. A ilość produktów spożywczych naprawdę robi wrażenie. Zostały one pogrupowane w kilku kategoriach - śniadanie, sad, piknik, ogródek, oraz kolacja. Spora porcja kulinarnej wiedzy dla maluszków. Taka lektura bardzo fajnie wspiera umiejętności najmłodszych w zakresie rozpoznawania kształtów, kolorów oraz liczenia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...