niedziela, 8 lipca 2018

Jurassic World 2. Stwórz raptora. Książka młodego konstruktora

"Jurassic World 2. Stwórz raptora. Książka młodego konstruktora" to fantastyczna propozycja dla dzieci kochających dinozaury. Najmłodsi nie tylko poznają sekrety parku i ich mieszkańców, ale skonstruują także swój własny okaz wiceraptora Blue.


Wydawnictwo: Egmont
Seria: Książka z modelem
Objętość: 24 strony
Okładka: twarda
Format: 276 x 229 mm
Cena: 49,99 zł 34,99 zł

Książka została wydana w twardej oprawie. W środku zawiera 24-stronicową wkładkę, która wprowadza nas w świat Jurassic World. Poznamy przyczynę, przez którą śmiałkowie udają się na wyspę Isla Nublar, aby uratować przed wyginięciem dinozaury. Wyjaśniono również, jak to się stało i kto jest za to odpowiedzialny, że prehistoryczne jaszczury znowu pojawiły się na świecie. Przedstawiono także niektóre ze sklonowanych dinozaurów - welociraptory, tyranozaury, mozazaury, pteranodony, pachycefalozaury, triceratopsy, karnotaury, indominus rex oraz indoraptory. Otrzymamy sporą dawkę wiedzy okraszoną barwnymi, całostronicowymi ilustracjami. Sporo jest także kadrów z filmu "Jurassic World: Upadłe królestwo". 
Przechodzimy do głównej atrakcji - kartonowego Raptora. Model Blue składamy z 20 elementów, które należy najpierw wypchnąć z szablonu, a później złożyć według instrukcji. Wyjaśnia ona krok po kroku wyjaśnia, jak stworzyć jaszczura. Mamy szczegółowe ilustracje, a do tego krótki opis poszczególnych etapów. Elementy zostały wykonane z bardzo grubego kartony, ale mają wyznaczone linie, wzdłuż których bez problemu zginamy części prehistorycznego gada. Pomagałam mojemu 6-latkowi w łączeniu tułowiu, inne etapy wykonał sam. Powstał sporej wielkości, bo mający 32 cm szerokości i 33 cm długości, raptor. Bardzo dobrze się prezentuje jako ozdoba pokoju, a także sprawdzi się w dziecięcych zabawach. 
Księgarnia EGMONT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...