niedziela, 6 stycznia 2019

LEGO® DC Comics Super Heroes.

Jeśli wasze dzieci przepadają za klockami LEGO®, uwielbiają wymyślać rozmaite historie oraz rozwiązywać ciekawe zadania o książka "LEGO® DC Comics Super Heroes. Jak zostać superbohaterem" jest dla waszych pociech idealna.


Wydawnictwo: AMEET 
Seria: Opowiadania
Objętość: 112 stron
Okładka: miękka
Format: 166 x 225 mm
Cena: 19,99 zł

Na każdej stronie czeka na dzieci nowe zadanie i bajecznie kolorowa ilustracja. A stron jest ponad 100, więc najmłodsi spędzą mnóstwo czasu na dobrej zabawie. Nie zajdziemy tu odtwórczych zadań, a takie przy których dzieci będą musiały się chwilę zastanowić oraz wykazać się nie lada kreatywnością. "LEGO® DC Comics Super Heroes. Jak zostać superbohaterem" to taka książka do tajnych zapisków i rysunków. Zdecydowanie dla dzieci potrafiących już pisać. Co zrobilibyście będąc przez jeden dzień Batmanem? Jaki jest wasz ulubiony sport? Narysuj swoich najbliższych jako superbohaterów. Opisz walkę z najsilniejszym przeciwnikiem, jakiego możesz sobie wyobrazić. Narysuj superbohatera jakim chcesz zostać. Opisz swoje superwakacje. Te i wiele innych, niesamowicie pobudzających wyobraźnię, zadań czeka na dzieci.

Dołączona do książki minifigurka Supermana™ prezentuje się bardzo dobrze. Wykonana została starannie z dobrej jakości materiału i zadbano nawet o materiałową pelerynę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...