wtorek, 13 sierpnia 2019

Świnka Peppa dla przedszkolaków

Dzisiaj u mnie dwie pozycje dla fanów wesołej świnki, magazyn "Świnka Peppa" oraz "Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Gdzie się podział miś?"


Magazyn Świnka Peppa 

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość: 36 stron
Oprawa: miękka
Dodatek: zestaw biwak
Format: 279 x 214 mm
Cena: 9,99 zł

Tym razem gazetka z wesołą świnką przybliży przedszkolakom biwakowanie.

Dołączony do magazynu zestaw biwakowy składający się z namiotu, figurki z Peppą, ogniska, rondelka z rybą oraz trójnogu ogniskowego to strzał w dziesiątkę. Dzieci mogą tworzyć własne historyjki, a ustawianie trójnoga z kociołkiem nad ogniskiem to również doskonałe ćwiczenie cierpliwości i precyzji.

Razem z Peppą nasze maluchy udoskonalą wiele umiejętności. Dzieci będą mogły z papieru urządzić biwak Peppy oraz wykonać do zjedzenia naleśnikowe sowy z owocami. Czeka na nie również wyszukiwanie szczegółów, odpowiednich cieni, kolorowanie według barwnych podpowiedzi, rysowanie, pisanie po śladzie szukanie różnic, proste zadania z liczenia, rozpoznawanie liczb parzystych i nieparzystych, zagadki, łączenie kropek, ciekawostki oraz ilustrowane opowiadania. Zadania są dopasowane do wieku odbiorców i na pewno przedszkolaki się nie zniechęcą, że coś jest zbyt trudne. 
Gdzie się podział miś?

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Seria: Książeczki z półeczki
Objętość:  24 strony
Oprawa: miękka 
Format: 220 x 215 mm
Cena: 6,99 zł 5,99 zł

Na rozgrzewkę dzieci mają za zadanie znaleźć parę dla każdego misia. W ciekawy sposób zostali przedstawieni bohaterzy książeczki. Aby dowiedzieć się kto jest kim, dziecko musi prześledzić wykropkowaną trasę między imieniem, a postacią.

Następnie mamy opowiadanie. Peppa i jej rodzina przeżyją chwilę grozy. Świnka zabiera na weekend  misia, przedszkolną maskotkę. Wszystko jest cudownie do chwili zawieruszenia się pluszaka. Teraz domownicy wyruszają na poszukiwania. Jak zakończy się przygoda, czy miś wróci do przedszkola?

Książka została ładnie wydana w dużym formacie. W środku znajdziemy całostronicowe i bardzo kolorowe ilustracje rodem z serialu animowanego. Duża, czytelna czcionka będzie idealna dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z czytaniem. Przygody Peppy i George'a zawsze wywołują u nas uśmiech na twarzy. Nie znajdziemy tu złych emocji.Powyższe publikacje i nie tylko możecie zakupić na ksiazeczkibajeczki.pl .

2 komentarze:

  1. Ćhyba wszystkie dzieci przechodzą w swoim życiu taki okres, że uwielbiają Świnkę Peppę :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...