TESTUJĘ Z ...

Jeśli macie ochotę testować nowe produkty, dostać bezpłatne próbki czy otrzymać wynagrodzenie za wypełnianie ankiet, to zapraszam do lektury ;) Podaję strony przeze mnie sprawdzone, które nie wyłudzają danych osobowych.

ZWROT PIENIĘDZY ZA ZAKUPY W INTERNECIE (cashback)
W zależności od sklepu dostajemy jakiś % od wartości naszego zamówienia. Jedyne co musimy zrobić, to zarejestrować się i przejść z danej witryny do ulubionego sklepu internetowego. Fajna sprawa, ja korzystam z dwóch serwisów.

Często jest też promocja w Bonprix, zwracają 20 zł za każde zamówienie bez wartości minimalnej. Za zarejestrowanie się z poniższego linku na start dostaniecie 25 zł. Wypłata po uzbieraniu 40 zł na PayPal lub konto.

Gdy dokonacie zakupów, za co najmniej 50 zł, dostaniecie od serwisu 10 zł w bonusie. Wypłata po uzbieraniu 45 zł na PayPal lub konto.

BEZPŁATNE KOSMETYKI - ShinyBox

ShinyBox to pudełko wypełnione kosmetykami.
Jak otrzymać kosmetyki za darmo? Wystarczy, że uzbierasz 100 Shiny Stars. Przesyłka również bezpłatna. 


MARKETING REKOMENDACJI
Istnieje wiele agencji zajmujących się marketingiem rekomendacji. Plusem jest to, że do testów wysyłają produkty pełnowartościowe + zazwyczaj próbki dla znajomych. Oczywiście nie ma nic za darmo i z naszej strony oczekują wypełniania ankiet kwalifikacyjnych do danej kampanii, testowania produktu, reklamowania  go wśród znajomych oraz raportowania rozmów.

Co testujemy?:  nowości, które pojawią się w Biedronce
Brałam udział w 1 testach herbat, ale teraz zasady się zmieniły na plus i już nie jest kto pierwszy ten lepszy. Wybierają aż 1000 osób POLECAM.

Co testujemy?:  wszystko
Brałam udział w kilkunastu kampaniach w ciągu 4 lat. Niestety omijają mnie te, na których najbardziej mi zależy :/ ale i tak POLECAM.
REJESTRACJA


Co testujemy?:  kosmetyki, chemia,  artykuły spożywcze
Dziwny mają system dodawania punktów. Testowałam z nimi kilka razy - np. płyn do prania, pieluchy, piwo, środki czystości oraz klocki Lego Duplo.
REJESTRACJA


Co testujemy?: generalnie wszystko :)
Z reguły wybierają bardzo dużo testerów do projektu, więc mamy dużą szansę na testy. Testowałam kilka razy (maszynka do golenia,  elektryczna szczoteczka do zębów, jogurty, hot-dogi, kapsułki do prania, karta podarunkowa do Zalando, mleczne kanapki)
REJESTRACJA


Co testujemy?: wszystko
Brałam udział w 3 kampaniach - czekoladek, produktów Tesco oraz margaryny. Nie było żadnych problemów. Polecam.


Co testujemy?: wszystko
Brałam udział w kilku kampaniach. Ostatnio nie mam u nich szczęścia.
REJESTRACJA


PŁATNE ANKIETY
Wypełniamy ankiety a w zamian otrzymujemy punkty, które wymieniamy z reguły na bony (do wykorzystania w wielu sklepach), ale żeby nie było tak wesoło, to najpierw musimy się zakwalifikować do ankiety. Może się zdarzyć, że stracimy na wypełnianie ankiety 15 minut i nagle dostaniemy komunikat, że jednak nie pasujemy do szukanego profilu. I dostaniemy figę z makiem, a nie punkty. Chamstwo? A jakże! Dlatego polecam tylko kilka stron z płatnymi ankietami, wprawdzie punkty zbiera się dość długo, ale nie oszukują.

Ariadna

Ciekawy panel badawczy, punkty wymieniamy na nagrody. Dłuuuugo się zbiera punkty :(

Cenne Opinie

Dwa razy otrzymałam bony o wartości 50 zł. 

AskGfK

Punkty wymieniłam raz na suszarkę do włosów oraz doładowanie 20 zł do telefonu.


PORTALE TESTERSKIE
od marketingu rekomendacji różnią się tym, że tutaj otrzymujemy pełnowartościowy produkt (z reguły) za opinię (wypełniamy ankietę końcową). Nie musimy raportować  opinii znajomych.


Co testujemy?: kosmetyki
Jest to mój ulubiony portal. Brałam udział kilku edycjach. EDIT: na portalu sporo się zmieniło. Dwa razy mimo udziału w testach nie otrzymałam kosmetyku. Słabo.
REJESTRACJA
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...