TESTUJĘ Z ...

Jeśli macie ochotę testować nowe produkty, dostać bezpłatne próbki czy otrzymać wynagrodzenie za wypełnianie ankiet, to zapraszam do lektury ;) Podaję strony przeze mnie sprawdzone, które nie wyłudzają danych osobowych.

MARKETING REKOMENDACJI
Istnieje wiele agencji zajmujących się marketingiem rekomendacji. Plusem jest to, że do testów wysyłają produkty pełnowartościowe + zazwyczaj próbki dla znajomych. Oczywiście nie ma nic za darmo i z naszej strony oczekują wypełniania ankiet kwalifikacyjnych do danej kampanii, testowania produktu, reklamowania  go wśród znajomych oraz raportowania rozmów.

Co testujemy?:  nowości, które pojawią się w Biedronce
Brałam udział w 1 testach herbat, ale teraz zasady się zmieniły na plus i już nie jest kto pierwszy ten lepszy. Wybierają aż 1000 osób POLECAM.

Co testujemy?:  wszystko
Brałam udział w 8 kampaniach w ciągu 3 lat. Niestety omijają mnie te, na których najbardziej mi zależy :/ ale i tak POLECAM.
REJESTRACJA


Co testujemy?:  kosmetyki, chemia,  artykuły spożywcze
Dziwny mają system dodawania punktów. Testowałam z nimi dwa razy - płyn do prania oraz klocki Lego Duplo.
REJESTRACJA


Co testujemy?: generalnie wszystko :)
Z reguły wybierają bardzo dużo testerów do projektu, więc mamy dużą szansę na testy. Testowałam 2 razy, ale ostatnio nie mam u nich szczęścia :(
REJESTRACJA


Co testujemy?: wszystko
Brałam udział w 3 kampaniach - czekoladek, produktów Tesco oraz margaryny. Nie było żadnych problemów. Polecam.


Co testujemy?: wszystko
Jak na razie raz udało mi się zakwalifikować do testów.
REJESTRACJA


PŁATNE ANKIETY
Wypełniamy ankiety a w zamian otrzymujemy punkty, które wymieniamy z reguły na bony (do wykorzystania w wielu sklepach), ale żeby nie było tak wesoło, to najpierw musimy się zakwalifikować do ankiety. Może się zdarzyć, że stracimy na wypełnianie ankiety 15 minut i nagle dostaniemy komunikat, że jednak nie pasujemy do szukanego profilu. I dostaniemy figę z makiem, a nie punkty. Chamstwo? A jakże! Dlatego polecam tylko kilka stron z płatnymi ankietami, wprawdzie punkty zbiera się dość długo, ale nie oszukują.

Ariadna

Ciekawy panel badawczy, punkty wymieniamy na nagrody.

Cenne Opinie

Dwa razy otrzymałam bony o wartości 50 zł. 

Raz otrzymałam bon. EDIT: coraz częściej po wypełnieniu sporej części ankiety zostaję odrzucona i nie otrzymuję punktów. 
AskGfK

Punkty wymieniłam raz na suszarkę do włosów oraz doładowanie 20 zł do telefonu.


PORTALE TESTERSKIE
od marketingu rekomendacji różnią się tym, że tutaj otrzymujemy pełnowartościowy produkt (z reguły) za opinię (wypełniamy ankietę końcową). Nie musimy raportować  opinii znajomych.


Co testujemy?: kosmetyki
Jest to mój ulubiony portal. Brałam udział kilku edycjach. POLECAM
REJESTRACJA


BEZPŁATNE KOSMETYKI - ShinyBox


ShinyBox to pudełko wypełnione kosmetykami.
Jak otrzymać kosmetyki za darmo? Wystarczy, że uzbierasz 100 Shiny Stars. Przesyłka również bezpłatna. Pozmieniali regulamin i wątpię, czy kiedykolwiek uda mi się uzbierać te sto gwiazdek :/ Nie odradzam ale też nie namawiam. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...