sobota, 21 kwietnia 2018

Ognista fala (tom 4) - Jonathan Auxier

Spirit Animals. Upadek Bestii to bardzo udana seria opowiadająca o magicznym świecie Erdas, w którym istnieje mistyczna więź między ludźmi i zwierzętami. 


Wydawnictwo: Wilga
Autor: Jonathan Auxier
Seria: Spirit Animals: Upadek Bestii
Objętość: 240 stron
Oprawa: twarda
Format: 135 x 202 mm
Cena: 34,99 zł 31,49 zł

W czwartym tomie fantastycznej serii dla młodzieży dzieje się bardzo dużo. Ani na chwilę akcja nie zwalnia i co rusz nas zaskakuje nagłymi zwrotami. Wydarzenia się przeplatają i tworzą spójną całość. Pierwszy rozdział to prawdziwe preludium do wszystkich książek o Zwierzoduchach. Wyjaśnia on bowiem, skąd się wzięły Wielkie Bestie i opisuje początki Wyrma w Erdas. Czas nieubłaganie ucieka. Wkrótce rozegra się ostateczna bitwa z obudzonym Złem i los całej krainy zależy od jej wyniku. Walka jest o tyle trudna, że czwórka przyjaciół została rozdzielona i nie mogą ramię w ramię walczyć z Wyrmem. Ich sukces w dużej mierze zależy od starożytnej pułapki oraz Kovo. Każdy z przyjaciół w głębi serca czuje niepokój i wie, że nie ma czasu na pomyłki. Na szczęście na swej drodze spotykają wielu sprzymierzeńców. Co z tego wyniknie przekonajcie się sami.  

Spirit animals. Upadek Bestii to świetna seria dla młodzieży. Znajdziemy tu wszystko czego możemy oczekiwać po książce fantasy - magiczny, baśniowy świat z mnóstwem niezwykłych istot, a do tego doskonale nakreślone postacie. Każdy kolejny tom opowieści o krainie Erdas czytałam z coraz większym zainteresowaniem. Polecam. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...