środa, 11 maja 2016

Konkurs z Canpol Babies - WYNIKI

Zapraszam serdecznie na konkurs organizowany dzięki uprzejmości Blogosfery Canpol Babies. Do wygrania prawdziwy niezbędnik każdego spaceru - torba termoizolacyjna, kubek niekapek oraz silikonowy smoczek z łańcuszkiem.


Chcesz wygrać taki zestaw? Odpowiedz na pytanie:

Jak wyobrażasz sobie swój idealny wiosenny spacer z dziećmi?

Odpowiedzi udzielamy w komentarzu pod tym postem konkursowym lub w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku TUTAJ lub przesyłamy na mail testolandia81@gmail.com. Forma odpowiedzi zależy od Was - może być wiersz, proza, zdjęcie ... zaskoczcie mnie ;)

Informacja o wyniku konkursu będzie opublikowana w tym poście, w terminie do 3 dni od zakończenia konkursu.

Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi, zarówno te umieszczone pod postem konkursowym na blogu, na facebooku czy przesłane na mój adres mailowy. Wybór był naprawdę trudny i żałuję, że mogę wybrać tylko jedną osobę. Laureatką zostaje:

Paulina Fidala

bardzo proszę o przesłanie na mój adres mailowy testolandia81@gmail.com dane korespondencyjne wraz z numerem telefonu ( dla kuriera). Informacje te przekażę organizatorowi, który prześle nagrodę. 

Regulamin:
1) Konkurs odbywa się w ramach programu Blogosfera stworzonego przez firmę Canpol Babies, a organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Chwytam Szczęście.
2) Fundatorem nagrody jest firma Canpol Babies.
3) Konkurs trwa od 11 maja 2016  do 30 maja 2016 do godziny 23.59.
4) W konkursie nagrodzona zostanie jedna osoba.
5) Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: "Jak wyobrażasz sobie swój idealny wiosenny spacer z dziećmi?" . Odpowiedź udzielamy w komentarzu pod tym postem lub  pod konkursowym postem na Facebooku .
6) Jeden uczestnik może wysłać tylko jedną pracę.
7) Informacja o wyniku konkursu będzie opublikowana na stronie bloga Chwytam Szczęście do 3 dni od zakończenia konkursu.
8) Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez zwycięzcę pełnych danych kontaktowych (imię, nazwisko ; adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym; numer telefonu; adres e-mail) w ciągu 3 dni od dnia opublikowania na blogu informacji o wynikach.
9) Dane te zostaną przekazane fundatorowi nagrody - firmie Canpol Babies. Wysyłka nagrody odbywa się bezpośrednio od producenta i fundatora nagrody. Wysyłka i doręczenie nagrody może nastąpić tylko na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej .
10) W przypadku, gdy zwycięzca nie prześle swoich danych osobowych w w/w terminie, wówczas wybrana zostanie inna praca.
11) Nagrody nie można wymienić na inny asortyment ani na ekwiwalent pieniężny.
12) Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.
13) Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie.
14) Zgłaszając się do konkursu akceptujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych  ( Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
15) Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani powiązany z Facebookiem.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...