piątek, 7 października 2016

Ściskaj na zdrowie z Veera!

Rajstopy kompresyjne przebojem wdarły się na rynek jakiś czas temu, charakteryzują się stopniowanym uciskiem, mającym stymulować krążenie, a także wzmacniać i kształtować nasze nogi. Dzisiaj chciałabym wam przedstawić uciskowe rajstopy i pończochy marki Veera, które pomogą nam w utrzymaniu zdrowych i pięknych nóg.


W przypadku produktów Veera nie jest istotna ilość DEN (dzięki specjalnemu  splotowi nawet rajstopy 140 DEN są przewiewne również latem). Najważniejsze jest wybranie ucisku i tak produkty Veera dostępne są w trzech grubościach:
- 40 DEN (ucisk profilaktyczny 8-12 mmHg) dla osób, które nie mają problemów z krążeniem, ale prowadzą siedzący tryb życia.
- 70 DEN (ucisk profilaktyczny 13-17 mmHg) dla osób spędzających większość dnia na stojąco, które nie mają jeszcze objawów choroby, ale zauważają, że po dniu pracy nogi, stopy, czy kostki są opuchnięte.
- 140 DEN (I klasa ucisku 18-21 mmHg)  dla osób, u których pojawiają się już pierwsze widoczne problemy. Ta ostatnia wartość określana jest już jako pierwszy stopień kompresji.

Jestem posiadaczką rajstop oraz pończoch o grubości 70 DEN. Oba produkty otrzymamy w eleganckim, kartonowym pudełku, na którym znajdziemy dokładny opis oraz tabelę rozmiarową.

Materiały, z których wyrobione zostały uciskowe pończochy i rajstopy mają dużą sprężystość oraz są bardzo trwałe. Dzięki specjalnemu splotowi nie lecą w nich oczka. Możemy je więc nosić o wiele dłużej niż sprzedawane powszechnie „jednorazówki”.

Wybrałam model klasyczny pończoch, o gładkiej strukturze. Ozdobna koronka jest wykonana bardzo porządnie. Pończochy są eleganckie i bardzo wygodne. Dzięki zastosowaniu paska silikonu - dobrze trzymają się nóg i nie zsuwają podczas chodzenia.
Rajstopy zawierają dodatek mikrofibry, która sprawia, że są bardziej miękkie i przyjemne dla skóry.

Zarówno pończochy, jak i rajstopy bardzo ładnie modelują sylwetkę, dzięki czemu nasze nogi wydają się smuklejsze. Co ważne produkty Veera produkowane są w dużej gamie kolorystycznej. Dobierzemy rajstopy do każdej stylizacji.

Podczas zakładania musimy się trochę pomęczyć, ale jak zapewnia producent, właśnie tak ma być. Produkty Veera mają uciskać, bo to właśnie stopniowany ucisk wspomaga nasze krążenie. Ucisk odczuwamy po założeniu i w trakcie noszenia. Rajstopy i pończochy przeciwżylakowe mają zaznaczone palce i piętę, dzięki temu wiem, że ubieram produkt prawidłowo, a ucisk znajduje się  we właściwym miejscu. Jest to wyrób medyczny przetestowany klinicznie.

Pończochy i rajstopy przeciwżylakowe sprawiają odczuwalną ulgę naszym nogom  już po pierwszym dniu chodzenia w nich. Wieczorem, po całym dniu pracy zauważyłam, że noga czuje się zupełnie inaczej niż wcześniej. Polecam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...