piątek, 4 sierpnia 2017

Arganowa woda micelarna Equilibra, czyli mój sposób na oczyszczanie skóry

Dzisiaj przedstawiam arganową wodę micelarną Equilibra, po którą sięgam nie tylko wieczorem, aby zmyć makijaż, ale także rano, żeby oczyścić skórę z sebum.


Opakowanie przypadło mi do gustu. Przeźroczysta, smukła butelka o pojemności 200 ml z pompką typu open-close. Bardzo przydatna opcja podczas wakacyjnych podróży. Jedno naciśnięcie i na waciku pojawia się akuratna porcja kosmetyku.

Arganowa woda micelarna jest bezbarwna o bardzo delikatnym zapachu. Mniej wrażliwe nosy mogą go nawet nie wyczuć. Kosmetyk dokładnie oczyszcza skórę i bez problemu radzi sobie z makijażem codziennym (krem, podkład, puder, cienie, tusz do rzęs). Co ważne, nie szczypie w oczy, ani nie podrażnia skóry ( nie zawiera sztucznych barwników, parabenów, ma dość krótką listę składników). Nie pozostawia na twarzy klejącej warstwy. Nie spowodował również uczucia ściągnięcia, przesuszenia skóry, zawiera bowiem porcję nawilżenia (kwas hialuronowy). Olej arganowy doskonale odżywia skórę, a wyciąg z gardenii ją zmiękcza. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...