niedziela, 18 listopada 2018

Wild Life!

"Wild Life. Śladami dzikich zwierząt" oraz "Wild Life. Zadanie: Naklejanie!" to doskonała propozycja dla miłośników zwierząt. 


Wild Life. Śladami dzikich zwierząt

Wydawnictwo: AMEET 
Seria: Zadania i zabawy edukacyjne
Objętość: 32 strony
Okładka: miękka
Format: 205 x 245 mm
Cena: 11,49 zł

"Wild Life. Śladami dzikich zwierząt" to takie połączenie świetnej zabawy z nauką. Sami nawet nie wiemy kiedy, nasze dziecko przyswaja sporo informacji i ciekawostek ze świata dzikich zwierząt. Przemierzając kontynenty i oceany najmłodsi dowiedzą się, jak zwierzęta przystosowały się do panujących tam warunków, czym się żywią i jak mieszkają. Labirynty zostały doskonale narysowane, są pełne szczegółów i wcale nie takie łatwe. Poza tym doskonale wpływają na koncentrację i  logiczne myślenie.

Wild Life. Zadanie: Naklejanie!

Wydawnictwo: AMEET 
Seria: Zadanie Naklejanie
Objętość: 16 stron
Okładka: miękka
Format: 205 x 288 mm
Cena: 13,99 zł

Fantastycznym uzupełnieniem wyżej przedstawionej pozycji jest "Wild Life. Zadanie: Naklejanie!". Mamy tutaj różnorodne zadania, które z pewnością zainteresują dzieci. Dodatkowym atutem książeczki są naklejki, a właściwie ponad 200 naklejek umieszczonych na 8 arkuszach. Część z nich wykorzystujemy do zadań, a 2 arkusze możemy spożytkować według naszego uznania. Naklejki są wielokrotnego użytku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...