piątek, 23 listopada 2018

Seria "Złota księga bajek"

W skład serii "Złota księga bajek" wchodzi wiele tomów poświęconych ukochanym bohaterom bajek dziecięcych, ja dzisiaj przedstawię dwie książki - "Bing. Złota księga bajek" oraz "Historie z odległej galaktyki. Star Wars. Złota księga bajek".


Pierwsze co rzuca się w oczy, to piękne wydanie książek. Jest elegancko i bardzo starannie. Tytuł na okładce jest napisany złotymi literami i ozdobiony złotymi ornamentami. Pięknie mieni się w słońcu. Oprawa flexi i poręczny format to dodatkowe atuty. Kolorowe, rodem z animowanej bajki ilustracje zajmują całe strony. Całość sprawia, że książki z serii "Złota księga bajek" idealnie nadają się na prezent, a także zdobią domową biblioteczkę.


Bing. Złota księga bajek

Wydawnictwo: Egmont
Seria: Złota Księga Bajek
Objętość: 320 stron
Okładka: flexi
Czytelnicy: 3 - 7 lat
Format: 148 x 210 mm
Cena: 36,99 zł 25,89 zł

„Bing. Złota księga bajek” to zbiór trzynastu kilkuminutowych opowiadań. Każda historia dotyczy czegoś innego, ale wszystkie są ciekawe i pouczające.  Na 320 stronach poczytamy o przygodach króliczka i jego przyjaciół. 
Książeczkę wybrałam z myślą o moim 2-latku i był to strzał w dziesiątkę. Tekstu na stronach jest akurat tyle, że maluszek wysługa go bez znudzenia. 
 


Historie z odległej galaktyki. Star Wars. Złota księga bajek

Wydawnictwo: Egmont
Seria: Złota Księga Bajek
Objętość: 320 stron
Okładka: miękka
Czytelnicy: 3 - 6 lat
Format: 140 x 190 mm
Cena: 36,99 zł 25,89 zł

Książka bardzo przypadła do gustu mojemu 7-latkowi. Historie przedstawione w publikacji działały na wyobraźnię i stanowiły wyjście do dalszej zabawy. "Historie z odległej galaktyki. Star Wars. Złota księga bajek" to zbiór najpiękniejszych historii ze świata Gwiezdnych wojen. Każda opowieść dotyczy czegoś innego, ale wszystkie są ciekawe, bez przemocy i napisane językiem zrozumiałym dla dzieci.Księgarnia EGMONT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...