poniedziałek, 4 grudnia 2017

Kreatywne Rysowanki, czyli rysuj, bazgrol i twórz!

Zapraszamy do wspólnej zabawy z nową serią książeczek Kreatywne Rysowanki wydawnictwa AMEET. 


Wydawnictwo: AMEET 
Seria: Kreatywne Rysowanki
Objętość: 48 stron
Okładka: miękka
Format: 205 x 290 mm
Cena: 16,99 zł 14,99 zł

Seria składa się z trzech pozycji dla dziewczynek: "Kraina Lodu. Kreatywne Rysowanki", "Barbie. Kreatywne Rysowanki", "Elena z Avaloru. Kreatywne Rysowanki", oraz z książeczki dla chłopców:  "Disney. Kreatywne Rysowanki".


Kreatywne Rysowanki udowadniają, że w każdym dziecku tkwi artysta. Od razu zmuszają do kreatywnych działań: do chwycenia za ołówek, kredki, mazaki, cienkopisy i do zrealizowania swoich pomysłów. Każda z książeczek to zbiór 48 rysunków, które wymagają dokończenia. Tylko od wyobraźni zależy to, jak zakończy się obrazkowa historia. Taki otwarty charakter zadań bardzo dobrze wpływa na dziecko, bowiem pozwala na rozwijanie kreatywności oraz zdolności grafomotorycznych,  a te z kolei doskonale rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i motorykę małą. Tak istotne przy nauce pisania w pierwszych latach edukacji.

Kreatywne Rysowanki mają wygodny i praktyczny format. Gruba tektura pozwala na bazgrolenie w każdej chwili i o każdej porze. Doskonale sprawdzają się w długie zimowe wieczory. Strony są grube i kolorowane kredkami nie przebijają na drugą stronę. Nie są śliskie, więc bez problemu możemy używać naszych ulubionych kredek żelowych.

Barbie. Kreatywne Rysowanki

Barbie. Kreatywne Rysowanki

Disney. Kreatywne Rysowanki

Disney. Kreatywne Rysowanki

Kraina Lodu. Kreatywne Rysowanki

Kraina Lodu. Kreatywne Rysowanki

Elena z Avaloru. Kreatywne Rysowanki

Elena z Avaloru. Kreatywne Rysowanki

Kreatywne Rysowanki to fantastyczna, wciągająca, a przy tym mądra rozrywka. Spodoba się zarówno dziewczynkom , jaki i chłopcom.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...