środa, 27 grudnia 2017

Mądre bajki

Bardzo lubimy bajki, które nie tylko bawią, ale również uczą i tłumaczą świat. Wydawnictwo Greg wydało zbiór wartościowych opowiadań dla najmłodszych - "Mądre bajki".


Wydawnictwo: Greg
Autor:  Agnieszka Antosiewicz
Seria: 64 strony w kolorze
Objętość: 64 strony
Okładka: twarda
Format: 175 x 250 mm
Cena: 8,99 zł 

Dzięki tym mądrym bajkom dzieci oswajają się z pojawieniem się w ich życiu rodzeństwa, a także ze stratą bliskiej osoby. Nauczą się, że warto angażować się i próbować zmienić swoje otocznie na lepsze, że warto pomagać i troszczyć się o przyjaciół oraz zwierzęta. Dowiedzą się, że każdy z nas jest inny, co innego potrafi i nie należy zwracać uwagi na wygląd zewnętrzny, że nie wolno kłamać a ni oszukiwać, a praca i uczciwość są najważniejsze. Najmłodsi zrozumieją, że nie należy się zniechęcać po pierwszej porażce, ale próbować do skutku, bowiem każdy z nas ma jakiś talent. Uczą się, że pieniądze i rzeczy materialne nie są w życiu najważniejsze, a zazdrość może popsuć najlepszą przyjaźń.

"Mądre bajki" czytaliśmy na dobranoc przed zaśnięciem i bardzo przypadły do gustu zarówno mnie, jak i mojemu starszakowi. Nie tylko nas bawiły, ale również stanowiły świetną pomoc w procesie wychowywania. Historyjki napisane są przystępnym i zrozumiałym dla przedszkolaka językiem. Dodam, że książeczka jest ślicznie wydana, twarda oprawa, duża i wyraźna  czcionka, bardzo dobrej jakości papier oraz kolorowe, wesołe ilustracje, które świetnie pasują do treści. Polecamy :)Za książkę serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Greg.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...