sobota, 2 grudnia 2017

Moc zabawy z Shimmer i Shine

Dzisiaj pokażę niezwykłą książeczkę "Shimmer i Shine Moc zabawy", która zrobiła prawdziwą furorę w naszym domu. W środku znajdziemy nie tylko ciekawą opowieść, ale również ogromną matę do zabawy oraz 12 figurek. 


Wydawnictwo: Media Service Zawada
Seria: Moc zabawy
Oprawa: twarda
Dodatek: mata i 12 figurek  
Format: 246 x 202 mm
Cena: 59,99 zł 47,99 zł

Książeczka to 11-sto stronicowa  kartonówka opowiadająca o przygodach wesołych dżinów - Shimmer i Shine, oraz ich przyjaciółki o imieniu Leah. Każdego dnia ludzka koleżanka może wypowiedzieć trzy życzenia, a dżiny starają się je spełniać.  Tym razem księżniczka Samira nagrodziła bliźniaczki magicznym klejnotem zieloności. Taki dar spodobał się czarodziejce Zecie, która postanowiła go wykraść. Jak zakończyła się opowieść? Zapraszam do lektury. Kilkuminutowa historyjka może być wstępem do dalszej zabawy w odgrywanie ról.Figurki dołączone do zestawu przedstawiają bohaterów bajki (m.in. Shimmer, Shine, księżniczkę Samirę, czarodziejkę Zetę, Zaca, smoka Nazboo, Nahal, Tala, Leah). Wykonane zostały bardzo starannie i solidnie z twardej gumy. Są niezniszczalne i bez obawy możemy je wymyć. Co ważne nasi mali przyjaciele stabilnie, samodzielnie stoją. Każda z figurek jest uśmiechnięta, sympatyczna i swoim wyglądem zachęca dzieci do zabawy.Trzeci element niezbędny do naszej zabawy to mata. Jak wspomniałam jest duża, bo ma 60 x 90 cm. Przedstawia dwie scenerie. Wykonana jest ze śliskiego, błyszczącego papieru.


Cały zestaw jest piękny, oryginalny i sprawi, że dzieci mają okazję za jego sprawą kreatywnie spędzić czas. Po zakończonej zabawie chowamy wszystkie elementy do książki i odkładamy na półkę. Nic się nie zgubi, wszystko ma swoje miejsce. Ba, nawet możemy zabrać taką ciekawą zabawkę w odwiedziny do przyjaciół, aby bawić się razem z nimi.


Sami zobaczcie, jak fantastycznie prezentuje się książka. Żywe kolory, piękne ilustracje, solidne, twarde kartki, a w środku niespodzianki. Naprawdę seria Moc zabawy to świetna sprawa, bo nie dość, że można poczytać książeczkę, pooglądać obrazki to jeszcze potem rozłożyć matę i odgrywać scenki figurkami.


Prezentowany przeze mnie zestaw o Shimmer i Shine jest typowo dziewczęcy, ale w serii mamy również zestawy dla chłopców, gdzie bohaterami są Strażak Sam, Blaze i megamaszyny czy Psi Patrol oraz zestaw świąteczny z Mikołajem.


Warto wspomnieć, że na stronie księgarni ksiazeczkibajeczki mamy fajną promocję. Za zakupy towarów na kwotę co najmniej 30, 50 lub 90 zł możemy wybrać jakiś prezent. A jest z czego wybierać ( np. figurki, plecaczki, książeczki).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...