czwartek, 29 grudnia 2016

Tomek i przyjaciele. Wielka podróż Tomka.

Dzisiaj przedstawię książkę idealną dla mojego fana wszelkich lokomotyw i pociągów. Tomek i przyjaciele. Wielka podróż Tomka kryje w sobie dużą niespodziankę, ale o tym za chwilę.


Wydawnictwo: Egmont
Autor:  Rane Rordian
Dodatek: papierowe modele
Objętość: 24 strony
Okładka: twarda
Format: 200 x 200 mm
Cena:  od 44,15 zł (internet)

Tak to to! Tak to to! 
Czy słyszysz ten dźwięk? 
Tak, to Tomek już mknie!

W pudełku (doskonale imitującym książkę) znajdziemy ogromną, dwustronną planszę będącą makietą wyspy Sodor i książeczką w jednym. Dodatkowo w zmyślnej kopercie przyklejonej do pudełka mamy modele pociągów, wagonów, helikoptera Harolda i Grubego Zawiadowcy. Książeczka 3D opowiada krótką historię o wędrówce Tomka po wyspie Sodor. Bliżej poznamy również poszczególne budowle czy lokomotywy. Po rozłożeniu powstaje ogromna makieta, która bardzo spodobała się mojemu 5-latkowi. Uwielbia odgrywać swoje własne przygody. Dodatkową atrakcją jest to, że mamy tutaj ruchome elementy ( szlabany, wiatrak). Niezwykła książeczka wykonana jest bardzo starannie na grubym kartonie. Radziłabym tylko, aby matę rozkładał i składał ktoś dorosły, bo dziecko nie zawsze sobie z tym radzi ( może uszkodzić elementy 3D).

Nasz maluch zainspirowany opowieścią z książeczki może sam odgrywać własne przygody z udziałem Tomka i jego przyjaciół, bawiąc się na makiecie pociągami. Polecamy.
Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...