piątek, 9 marca 2018

Kreatywna przygoda z Ben 10

Przedstawiam dwie propozycje wydawnictwa AMEET - "Ben 10. Transformacje" oraz "Ben 10. Odlotowe zabawy" , które skutecznie umilą niejedno popołudnie. 


Ben 10. Transformacje

Do tej kolorowej książeczki dołączono ponad 100 naklejek, które dzieci zużyją do zadań. Co ważne naklejki są wielokrotnego użytku, więc do woli możemy przylepiać i odlepiać, zmieniając ilustracje nie do poznania. U nas właśnie ten element zaskoczenia - co wyjdzie z transformacji? - najbardziej przypadł  nam do gustu. Lubimy niespodzianki. Na dzieci czekają również zadania wymagające spostrzegawczości i logicznego liczenia. Ben 10. Odlotowe zabawy

A co powiecie na neonowe szaleństwo? Kolejny zeszyt z zadaniami utrzymany jest w zachwycających neonowych barwach z neonowymi naklejkami. Książka to 48 stron ciekawych i kreatywnych zadań. Na młodych fanów Bena czeka uzupełnianie zadań naklejkami, dorysowywanie, odnajdywanie różnic, łączenie kropek oraz  kolorowanie. Dzieci będą mogły również popuścić wodze fantazji i m.in. stworzyć własne neonowe charaktery, kosmitów, czy zaginiony skarb. Kilka zadań wymaga wyrwania, gniecenia, zginania oraz nadrywania stron. "Ben 10. Odlotowe zabawy" to nie tylko doskonały sposób na nudę, ale także ćwiczenie zdolności manualnych, koncentracji i spostrzegawczości.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...