wtorek, 9 grudnia 2014

Męskim okiem: golarka Braun WaterFlex RECENZJA

Pisałam wam we wcześniejszym poście, że mój mąż dostał (w ramach projektu TRND) szansę poznania golarki Braun WaterFlex. Dzisiaj przedstawimy wnioski, jakie nam się nasunęły podczas używania golarki.


Golarkę mąż używał do golenia na sucho, na mokro oraz z użyciem  żelu do golenia. Jakie wrażenia?
Golenie na sucho - golarka spisała się dobrze. Zarost został ładnie usunięty. Niestety pierwsze golenia taką metodą spowodowały podrażnienia. Później skóra się przyzwyczaiła.
Golenie na mokro z użyciem pianki do golenia - nie wystąpiły żadne podrażnienia, czy drobne ranki. Sam komfort golenia jest świetny. WaterFlex zapewnił dokładne i gładkie golenie nawet dwudniowego zarostu.

Precyzyjny trymer.
  • Golarka bardzo dobrze trzyma się w ręce. Podczas golenia na mokro nie wyślizguje się.
  • WaterFlex jest wyposażona w ruchomą ( w zakresie 33 stopni) głowicę, która ułatwia golenie. Jednak do tej funkcji również trzeba się przyzwyczaić .
  • Trójfazowy system tnący dobrze radzi nie tylko z jednodniowym zarostem. 
  • Warto wspomnieć, że golarka Braun WaterFlex jest wyposażona również w trymer przeznaczony do stylizacji dłuższego zarostu ( przycięcie wąsów, czy brody). U nas bardzo dobrze się sprawdził przy przycinaniu baczków. Wystarczy go delikatnie wysunąć i gotowe.
  • Wodoodporna. Zgadzamy się w 100%. Maszynka była myta, płukana i zamaczana i nic się z nią nie stało. Bez problemu możemy ją używać pod prysznicem, bez obawy porażenia prądem. 
  • Bardzo wytrzymały akumulator bez efektu pamięci. Po pełnym naładowaniu, które trwa tylko 1 godzinę, nasz mężczyzna może się golić przez 45 minut.  U nas jedno naładowanie starczyło na 8 dni codziennego golenia. Pomocną funkcją jest również szybkie, 5-minutowe ładowanie, które pozwoli na 1 bezprzewodowe golenie. 
  • Wyświetlacz LED informuje nas o stanie akumulatora. 
Ruchoma głowica w zakresie 33 stopni.
Do zestawu dołączono ładowarkę, nakładkę na ostrza oraz szczoteczkę, która ułatwi czyszczenie golarki. Mi zabrakło jeszcze podstawki pod golarkę, ale można ją dokupić samemu.


Reasumując:
Golarka WaterFlex łączy w sobie skuteczność i wygodę zapewniając przy tym komfort golenia. Spełniła pokładane w niej nadzieję, więc ją polecamy :)

Produkt otrzymaliśmy w ramach współpracy z TRND.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...