wtorek, 9 października 2018

Magazyn PJ Masks

Przedstawiam nowość - kolorowy magazyn PJ Masks poświęcony bohaterom popularnej kreskówki, czyli trójce dzieci, które nocą stają się superbohaterami. Wystarczy, że aktywują swoje bransoletki połączone z piżamami, a przeobrażą się w Pidżamersów.


Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość: 28 stron
Oprawa: miękka
Dodatek: latarka z naklejkami
Format: 292 x 205 mm
Cena: 9,99 zł

Magazyn dedykowany jest dla przedszkolaków, ale gwarantuję, że i dzieci w wieku wczesnoszkolnym będą się przy nim świetnie bawić. Zadań jest całkiem sporo, wszystkie oczywiście z naszymi ulubionymi bohaterami. Czeka tu maluchy moc atrakcji - kolorowanki, komiksy, zadania na spostrzegawczość, labirynty, odnajdywanie różnic, pisanie po śladzie, zagadki i konkurs z nagrodami. W gazetce głównym tematem jest aktywność fizyczna i tak dzieci mogą wykonać własną sportową kostkę do gry, czy zagrać w planszową grę wyścig z przeszkodami. 

Do magazynu dołączono fajne upominki - latarkę i naklejki. Moi chłopcy uwielbiają wieczorami gasić światło i robić różne podchody, więc latarka bardzo im się spodobała. Na dodatek ma sznureczek do powieszenia i ruchomą głowicę.

Wydawnictwo Media Service Zawada serwuje naszym maluchom doskonałą rozrywkę, kreatywne zadania oraz  fantastyczne gadżety. Polecamy!Magazyn i nie tylko możecie zakupić na ksiazeczkibajeczki.pl .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...