poniedziałek, 19 września 2016

Zakręcony Burger - Bright Starts

U nas kolejny post dla najmłodszych. Firma Dumel przesłała nam bardzo fajną zabawkę edukacyjną - Zakręconego Burgera


Nasz Zakręcony Burger to nic innego jak wirująca piramidka w kształcie burgera. Składa się z wirującej podstawy oraz elementów imitujących poszczególne składniki kanapki: kotlet, sałata, pomidor, ser, wierzch bułki. Każdy element różni się nie tylko kolorem , ale również fakturą. Zasada działania zabawki jest bardzo prosta, ale wywołuje mnóstwo radości. Kiedy dziecko ułoży piramidkę i naciśnie przycisk znajdujący się na podstawie zabawki, zobaczy jak kanapka zacznie zabawnie wirować, rozpadając się na poszczególne elementy. Przycisk się podświetla, co również jest dodatkową atrakcją. Istotne jest , że nasz Burger ma wyłącznik oraz dwa poziomy głośności.  Zabawie towarzyszą wesołe melodie oraz śmieszne odgłosy.

Zakręcony Burger rośnie wraz  z maluchem. Ze starszym dzieckiem możemy ćwiczyć naukę kolorów, czy rozpoznawanie poszczególnym krążków po fakturze. Synek zamykał oczy, losował krążek i na podstawie samego dotyku mówił, czym jest przedmiot (sałata, ser itd.).

Wirująca podstawka pełniła u nas również funkcję masażera ;) Młodszy bardzo lubił jak delikatnie przykładałam wirujący kształt do jego brzuszka.

Pierwsze, co mi rodzicowi rzuca się w oczy, to bardzo solidne wykonanie zabawki. Dobry jakościowo plastik, bezpieczny kształt bez ostrych krawędzi, łatwość czyszczenia to cechy, które szczególnie cenię w zabawce. 

Mój starszy synek nazwał zabawkę "Szalonym Hamburgerem" i coś w tym jest, bo dzieci szaleją podczas zabawy. Polecamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...