wtorek, 27 marca 2018

Bing. Nowa kolekcja bajek

"Bing. Nowa kolekcja bajek" to książka z najnowszej serii wydawnictwa Egmont Polska o sympatycznym króliczku Bingu.


Wydawnictwo: Egmont Polska
Autor: Ted Dewan
Seria: Bajeczna
Objętość: 128 stron
Okładka: twarda
Format: 200 x 223
Cena: 29,99 zł

Książka podzielona jest na cztery kilkuminutowe opowieści. Każda dotyczy czegoś innego, ale wszystkie są ciekawe, pouczające, a dzięki obecności trzyletniego Binga, nasze przedszkolaki bez problemu utożsamią się z bohaterami lektury. Na 128 stronach poczytamy, jak sympatyczny króliczek robi pożywny i zdrowy koktajl oraz opiekuje się chorym przyjacielem. Wybierzemy się z Bingiem do parku, będziemy karmić kaczki i dowiemy się, że ptaki nie lubią hałasu. Kolejna historia uczuli maluchy, aby przerywać nawet najlepszą zabawę i udać się do toalety na czas.

"Bing. Nowa kolekcja bajek" wybrałam z myślą o moim 2-latku i był to strzał w dziesiątkę. Ilość tekstu jest odpowiednio dobrana, maluszek nie nudzi się podczas czytania i nie przewraca szybciej stron. Myślę, że ma to związek również z całostronicowymi, kolorowymi, przyciągającymi uwagę ilustracjami. Zanim mój synek przypatrzył się obrazkom, ja zdążyłam przeczytać tekst ;)

Nie sposób nie wspomnieć o ślicznym i solidnym wydaniu bajeczki - twarda oprawa na gąbce oraz świetnej jakości, grube kartki. Publikacja będzie z pewnością prawdziwą ozdobą biblioteki i posłuży nam przez długie lata. Jesteśmy oczarowani pięknie ilustrowanym zbiorem opowiadań o sympatycznym Bingu.

Księgarnia EGMONT


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...