niedziela, 19 września 2021

Młodzi Tytani: Beast Boy

"DC Powieść graficzna 13+" to  komiksowa seria dla młodzieży. Głównymi bohaterami są popularni herosi, którzy zyskali młodociane wcielenia. Mierzą się oni z dorastaniem oraz szeregiem spraw istotnych, ale często trudnych  dla nastolatków.

Najnowszy album "Młodzi Tytani: Beast Boy" opowiada o 17-letnim Loganie, który ma duże kompleksy z powodu swojej mikrej postury. Za wszelką cenę próbuje przypodobać się szkolnej elicie. Podejmuje ryzykowne, niebezpieczne wyzwania, a wszystko w imię popularności i zdobycia wymarzonej dziewczyny. Kiedy zaczyna przechodzić nieoczekiwaną przemianę, odkrywa prawdę o sobie i to, kim są jego prawdziwi przyjaciele. 

Album to wciągająca opowieść o dojrzewaniu i dorastaniu. Tematy poruszone w albumie dotyczą samoakceptacji, odkrywania swojej natury, radzenia sobie z presją rówieśniczą, społeczną, chęcią bycia popularnym, podziwianym. lubianym i otoczonym gronem przyjaciół. Komiks został podzielony na 17 krótkich rozdziałów i narysowany bardzo udanie. Fabuła z pewnością przypadnie do gustu nastolatkom. Jest dużo akcji i zabawnych sytuacji. Polecamy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...