środa, 22 czerwca 2022

Kreatywny Maluch

Dzięki serii Kreatywny Maluch najmłodsi poćwiczą umiejętności potrzebne do rozpoczęcia nauki w szkole. Do zabawy zapraszają ulubieni bohaterowie z bajek - Psi Patrol, Pidżamersi oraz Świnka Peppa. 

Książeczki aktywnościowe mają nieduży format, miękką oprawę i 24 strony pełne zadań, które stymulują rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. W środku mamy dwie strony wypełnione naklejkami, osiem stron czarno-białych oraz 16 stron kolorowych ilustracji zachęcających do zabawy. 

Świnka Peppa. Kreatywny maluch. W zielonym ogrodzie
Przedszkolaki wraz z wesołą świnką udadzą się do ogrodu. Tutaj pośród przeróżnych warzyw, owoców i zwierząt będą musiały wykazać się liczeniem, łączeniem w pary, uzupełnianiem ciągów, łączeniem kropek, wyszukiwaniem różnic i niepasujących elementów. Na ośmiu stronach mamy ilustracje do pokolorowania. Na ostatniej stronie na dzieci czeka Dyplom miłośnika zieleni. 

Psi Patrol Kreatywny maluch 4 Pieski pędzą z pomocą
Zadania jakie czekają na najmłodszych to uzupełnianie naklejkami, rozpoznawanie liter, wyszukiwanie różnic, labirynty, liczenie, rysowanie, kolorowanie, wykreślanka, odnajdywanie cieni, kolorowanie według legendy, uzupełninie ciągów, krzyżówka.  Książeczka jest trudniejsza niż ta z Peppą  czy Pidżamersami, raczej dla starszego przedszkolaka. 

Pidżamersi. Kreatywny maluch. Gekson Pobawmy się razem!
Dzieci poznają bliżej Grega, dowiedzą się, jakie są jego umiejętności i cechy charakteru. Zadania nie są trudne, nie wymagają znajomości liter. Mamy tutaj wyszukiwanie różnic i cieni, rysowanie, układnie w odpowiedniej kolejności opowiadania, liczenie, uzupełnianie ilustracji naklejkami, osiem stron do pokolorowania. Pokazano także, jak krok po kroku zrobić papierową łódkę origami.
Książki możecie zakupić na ksiazeczkibajeczki.pl .

(post sponsorowany)

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...