czwartek, 5 czerwca 2014

Prezent na Dzień Ojca

23 czerwca będziemy świętować  Dzień Ojca. Z okazji tego wyjątkowego dnia, który czeka nas za niecałe trzy tygodnie, spraw swojemu tacie niebanalny i zarazem praktyczny prezent.
Pianka do golenia ? Była. Książka? Była. Skarpetki? Ani mi się ważcie! ;) Więc, co? I tu z pomocą przychodzi nam firma CarChem, która oferuje kosmetyki samochodowe.


Z przebogatej oferty na pewno wybierzemy coś odpowiedniego, a dodatkową atrakcją będzie przemiła dedykacja. Takie spersonalizowane produkty na 100% ucieszą każdego tatę.

Mój tato otrzyma szampon z woskiem, który jest w formie koncentratu 500:1. Mam nadzieję, że mu się spodoba.
Kilka słów od producenta: 
Doskonały w użyciu szampon. Wystarczająco silny, aby przebić się przez twardą warstwę brudu i na tyle delikatny by nie uszkodzić istniejącej woskowej warstwy ochronnej w samochodzie.
Specjalne dodatki zwiększające poślizg oraz woski zapewniają uczucie gładkości w trakcie mycia lakieru, a piana pozwala bezpiecznie usuwać brud z powierzchni. Skoncentrowana formuła sprawia, że CarChem Shampoo & Wax jest bardzo ekonomiczny. Może być stosowany zarówno przez profesjonalistów jak i entuzjastów. Szampon pozostawia niesamowity połysk po umyciu. 

Macie już prezent na Dzień Ojca?

Zapraszam do sklepu internetowego CarChem
oraz na FanPage
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...