niedziela, 11 czerwca 2017

Arganowa moc - Equilibra Naturale

Dzisiaj przedstawiam arganowy szampon ochronny i agranową maskę ochronną ze specjalistycznej linii do włosów Equilibra Naturale. Dobroczynne właściwości olejku arganowego szczególnie dobrze sprawdzą się u osób mających suche oraz zniszczone od ciągłego farbowania włosy.


Arganowy szampon ochronny znajduje się w plastikowej buteleczce o pojemności 250 ml, z zamknięciem na klik. Opakowanie jest poręczne, spokojnie otworzymy mokrymi rękoma. Szata graficzna nawiązuje stylem do pozostałych kosmetyków z linii Equilibra Naturale. Na etykiecie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje, jak data trwałości, skład, pojemność itp.

Konsystencja dość rzadka, ale przyjemnie się aplikuje. Kolor półtransparentny, bursztynowy. Dobrze się pieni i bez problemu spłukuje z włosów.
Bardzo dobrze oczyszcza włosy, a przy tym nie plącze ich. Na plus zaliczam, że nie zauważyła m szybszego przetłuszczania się włosów, a mam ku temu predyspozycje. Nie powoduje łupieżu. Włosy po umyciu stały się miękkie i miłe w dotyku.

Agranowa maska ochronna znajduje się w praktycznym, plastikowym, odkręcanym słoiczku o pojemności 200 ml. Na opakowaniu znajdziemy wszystkie niezbędne informacje.

Maska ma konsystencję budyniową, nie spływa z ręki ani z włosów. Przyjemnie rozprowadza się na włosach. Spłukuje się bez problemu. Maska jest wydajna i posiada śliczny zapach. Kosmetykiem traktowałam całe włosy wraz ze skórą głowy i tak jak zaleca producent spłukałam ją dopiero po 5 minutach. Po spłukaniu włosy były sypkie, lekkie i wyjątkowo dobrze się rozczesywały. Pozostały gładkie i miękkie, nie puszyły się, wyglądały ładnie.  Na duży plus zaliczam , że maska nie obciąża włosów.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...