niedziela, 17 grudnia 2017

Magiczne święta

Święta zbliżają się wielkimi krokami i u nas na topie są bożonarodzeniowe pozycje. "Magiczne święta" to cudowna książka, która dzień po dniu wprowadza nas w radosny, świąteczny nastrój.


Wydawnictwo: Wilga 
Objętość: 64 strony
Okładka: twarda
Format: 160 x 235 mm
Cena: 12,99 zł 10,39 zł

"Magiczne święta" to taki nasz czytelniczy kalendarz adwentowy. Pozycja podzielona jest na 26 dni grudnia - dwustronicowych rozdziałów. Codziennie czeka na nas porcja świątecznych ciekawostek. I tak dzieci będą miały okazję własnoręcznie przygotować żelkowe łakocie, pierniczki, zimową chatkę z herbatników, aromatyczne bombki z pomarańczy, ozdoby z masy solnej, wesołego misia w mikołajowej czapce, świeczniki, lampiony. Poznają również świąteczne tradycje. Znajdziemy tutaj wiersze Marii Konopnickiej, Urszuli Kozłowskiej czy Dagny Ślepowrońskiej  oraz opowieści o magii świąt Bożego Narodzenia.

Książka jest prześlicznie wydana, świetnej jakości papier, twarda okładka i te cudowne, ciepłe ilustracje, które sprawiają, że wprost nie możemy doczekać się świąt. 

Pozycja, która przypomina najmłodszym, że Boże Narodzenie to nie tylko czas prezentów, ale także wspaniałego, wspólnego kolędowania i rodzinnego spędzania czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...