wtorek, 23 stycznia 2018

Super Wings. Transformacje i mania naklejania

Po raz kolejny z sympatycznymi bohaterami Super Wings udamy się w świat zabawy i nauki. Z "Super Wings. Transformacje" nie sposób się nudzić. 


Akcja - transformacja zmienia nasze ulubione samoloty w chodzące maszyny, a wszystko to za sprawą naklejek wielokrotnego użytku!

Książeczka jest bardzo ładnie wydana - obrazki są wesołe, kolorowe, przykuwające uwagę. Zostały nadrukowane na śliskich stronach i dzięki temu możemy wielokrotnie naklejać nalepki. Do zabawy mamy ponad 80 naklejek. Bardzo fajna sprawa także dla małych pedantów, którzy wszystko muszą mieć idealnie równo i denerwują się, jeśli coś nie wychodzi. Teraz bez problemu odlepią naklejkę  i poprawią swoje dzieło. Polecenia są przystępne i zrozumiałe. Dziecko poradzi sobie z ich wykonaniem. Na najmłodszych czeka również naklejkowa gra i odrobina rywalizacji.  

"Super Wings. Transformacje" z pewnością ucieszy nasze dziecko. Odklejanie i naklejanie uczy spranie operować paluszkami, a wykonywanie prostych zadań rozwija wyobraźnię, spostrzegawczość i logiczne myślenie. No i przy okazji książeczka nie sprawiała nam kłopotu naklejkami, które trudno usunąć.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...