środa, 13 czerwca 2018

Azorek. Domek dla ptasiej mamy

Ostatnio sporo pojawia się u mnie książeczek dla maluchów. Dzisiaj pokarzę ciekawą propozycję @WydawnictwoMartel  "Azorek. Domek dla ptasiej mamy", która przypadła do gustu mojemu 2-latkowi. 


Wydawnictwo: @WydawnictwoMartel
Seria: Azorek
Objętość: 16 stron
Oprawa:  miękka
Format: 229 x 210 mm
Cena:  5,99 zł

Na 16 stronach poczytamy o mieszkającym na wsi psie Azorku oraz jego mysich przyjaciołach Bimie i Bamie. Pewnego dnia zwierzątka postanowiły popracować w ogródku. Azorek niechcący zniszczył gniazdo wróbelków, ale natychmiast zabrał się do majsterkowania, i w taki oto sposób powstał domek dla ptasiej rodziny. 

Jest to nasze pierwsze spotkanie z uroczym czworonogiem i przebiegło bardzo pozytywnie. "Azorek. Domek dla ptasiej mamy" to ciekawa opowieść napisana z humorem. Mamy tutaj dużą i czytelną czcionkę, więc publikacja sprawdzi się również jako lektura dla dzieci rozpoczynających przygodę z czytaniem. Oprawa graficzna doskonale komponuje się z tekstem. Całostronicowe, wesołe i niesamowicie barwne ilustracje z pewnością przypadną do gustu najmłodszym czytelnikom. 

Fantastycznie, że oprócz walorów czysto rozrywkowych, książka ma również czytelny morał. Najmłodsi dowiedzą się, że swoje błędy (nawet te nieumyślne) należy naprawiać. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...