Avon rejestracja Jeśli lubisz i zamawiasz kosmetyki Avon to mam dla Ciebie ciekawą informację. Zostając Konsultantką Avon możesz zaoszczędzić na zakupach i zamawiać produkty z rabatem do 45%. Co istotne nie jesteś zobowiązana do zakupów z każdego katalogu, a dostawę masz darmową. Jeśli dodatkowo chciałabyś zarobić to możesz sprzedawać kosmetyki swoim najbliższym i znajomym. Po szybkiej i prostej rejestracji możesz korzystać z programu dla nowych konsultantek, w którym przez pierwsze 6 katalogów współpracy możesz odebrać prezenty wartości ponad 1042zł (kosmetyki Avon oraz ekspres do kawy).

środa, 12 stycznia 2022

Minecraft (tom 3)

Minecreaft to już 3 tom komiksowych przygód, które toczą się w dwóch światach: rzeczywistym i wirtualnym. 

Poznajemy piątkę przyjaciół, Tylera, Evana, Candace, Tobiego i Grace, którzy uwielbiają grać w Minecrafta. Stanowią grupę zaufanych przyjaciół. Pewnego dnia trafiają na tajemniczy uszkodzony portal. Przenosi on ich do nieznanego zakątka Netheru. Dzieci są bardzo podekscytowane i zasypują pytaniami specjalistkę od Netheru Grace. Dziewczynka czuje się przytłoczona odpowiedzialnością za grupę i gra w Minecraft przestaje jej sprawiać przyjemność. 

Komiks został ciekawie narysowany, zachowano dużo minecraftowego klimatu, ale syn ubolewa, że w Świecie Podstawowym bohaterzy mogą zginać ręce i mają okrągłe, zwyczajne głowy, a nie kwadratowe. To, że postacie przeniosły się do Minecrafta poznamy wyłącznie z otoczenia. Nie zmienia to faktu, że album dobrze się oglądało. Historia jest ciekawa dla młodszego czytelnika.

post sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...