niedziela, 11 września 2022

Czarodzieje i ich dzieje, tom 2

 Czarodzieje i ich dzieje to istna cegiełka. Album liczy sobie prawie 500 wypełnionych zabawnymi przygodami znanych disnejowskich bohaterów. 

Co ciekawe opowieść została osadzona w świecie fantasy pełnym magii, zamków, smoków, mitycznych stworów i legend. Album stanowi kontynuację wydarzeń z tomu 1. Główni bohaterowie w dalszym ciągu szukają elementów wielkiej zbroi, za pomocą której ocalą Minnie i położą kres mrocznej erze. Niestety co rusz napotykają na niebezpieczeństwa i przeszkody. Będą musieli stawić czoło czającej się w głębi podziemnych jaskiń straszliwej pradawnej istocie. Mikiego i jego przyjaciół czeka podróż do innych wymiarów w czasie i przestrzeni. Czy uda im się wypełnić swoją misję? 

Album został ślicznie wydany. Nieduży format, twarda oprawa i świetnej jakości papier. Rysunki doskonale oddają magiczny klimat opowieści. Komiks został podzielony na trzy części. Ogląda się go z wielką przyjemnością, a niezliczone żarty przypadną do gustu także starszemu czytelnikowi. Mamy dużo humoru, ale też mroczne stwory i trzymającą w napięciu fabułę. 

post sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...