środa, 24 września 2014

Akcesoria kosmetyczne - LaLill (2)

W dzisiejszym poście przedstawiam akcesoria kosmetyczne, które możemy zakupić w  Hurtowni Kosmetyczno- Fryzjerskiej LaLill. Oczywiście jest to tylko malutki ułamek z przebogatej oferty sklepu.


Pilnik szklany
Pilnik o długości 14 cm otrzymujemy w praktycznym etui. Lubię tego rodzaju pilniki, ponieważ cechuje je długa żywotność, o ile oczywiście go nie stłuczemy.  Dla mnie ważne jest również to, że możemy je szybko i bez problemu wyczyścić i zdezynfekować. Wystarczy pilnik wymyć szczoteczką pod bieżącą wodą i zdezynfekować, np. spirytusem salicylowym. 
Bardzo dobrze się sprawdza przy tradycyjnym manicurze i pedicurze. Podczas używania pilnika szklanego nie zauważyłam rozdwojenia, czy innego uszkodzenia płytki paznokcia.
cena: 2,89 zł

Pilnik zebra półksiężyc
Pilniki papierowe to najtańsze i najpopularniejsze pilniki do paznokci. Półksiężyce mają jedną stronę prostą a drugą zaokrągloną. Są połączeniem pilnika prostego i bananowego. Z uwagi, iż jest to pilnik papierowy, to ściera się dość szybko, ale rekompensuje nam to niska cena. Świetnie nadaje się do podstawowej obróbki paznokcia - nadania mu kształtu i tak też ja go używałam. Zaokrąglenie ułatwia modelowanie powierzchni przy skórkach. Ziarnistość wynosi 100/180Używając pilników o różnej ziarnistości pamiętajmy o zasadzie, aby zaczynać pracę pilnikiem gruboziarnistym, a kończyć drobnoziarnistym. Nigdy nie robimy odwrotnie.
cena: 1,00 zł

Blok polerski 
Blok 4 - etapowy. Polerka dobrze się sprawdza do matowania i gładzenia drobnych nierówności. Gąbczasta kostka papierowa posiada ścianki polerujące oraz ścierające. Polerowanie sprawia, że nasze paznokcie ślicznie się błyszczą. 
cena: 1,99 zł


Cążki  do skórek
Cążki otrzymujemy w plastikowo-tekturowym opakowaniu. Cążki dobrze leżą w dłoni, lekko  się poruszają i nie zacinają. Ostrze jest dość ostre i bez problemu wycina skórki. Myślę, że dobrze się sprawdzą przy przerośniętych i twardych skórkach.
cena: nie znalazłam


Wszystkie przedstawione akcesoria kosmetyczne  i wiele innych artykułów znajdziecie w  sklepie internetowym LaLill
 
Zapraszam również na FanPage
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...