środa, 11 lutego 2015

Manicure z Laura Conti.

Kochani zapraszam do poznania mojej opinii o odżywczym olejku arganowym oraz emalii do paznokci Manicure Spa Nail marki Laura Conti.


Odżywczy olejek arganowy

Informacje od producenta:
Witaminizowana, odżywcza oliwka do paznokci na bazie olejku arganowego. Do głębokiej pielęgnacji paznokci suchych, łamliwych i rozdwajających się. Stymuluje wzrost płytki paznokcia. Zmiękcza skórki. Nadaje paznokciom i skórkom zadbany wygląd. Użyty na kolorową, nie wyschniętą jeszcze emalię przyspiesza jej wysychanie. Polecany szczególnie do suchych i pękających paznokci u stop. 
pojemność: 12 ml
cena: 8,99 zł
skład:


Moja opinia:
  • Odżywka znajdują się standardowej buteleczce o pojemności 12 ml, wykonanej z masywnego, matowego, lekko oszronionego szkła. Pędzelek bardzo wygodny o średniej grubości. Dodatkowo kosmetyk  zapakowano w kartonik,  na którym umieszczono wszystkie niezbędne informacje.
  • Odżywkę stosowałam na całą płytkę paznokcia oraz na skórki. Muszę przyznać, że skórki faktycznie przy regularnym stosowaniu stały się bardziej miękkie i wyglądały na zadbane. 
  • Możemy również produkt używać, jako wysuszacz. W tym celu należy nałożyć olejek na prawie wyschniętą emalię kolorową. 
  • Olejek ma oleistą konsystencję, ale nie jest tak tłusty jak olej. U mnie nie wchłaniał się całkowicie (po wmasowaniu), więc nadmiar delikatnie wycierałam chusteczką higieniczną. Zapach jest  dla mnie neutralny.

Emalia do paznokci Manicure Spa Nail

Informacje od producenta:
Emalia do paznokci o pięknym połysku i wyjątkowej trwałości. Unikalne ceramiczne komponenty pozwoliły na uzyskanie emalii twardszej i odporniejszej na ścieranie, niż tradycyjna emalia. Nie odpryskuje i doskonale chroni paznokcie przez złamaniem. Wyjątkowo szybko wysycha, tworząc równomierną, gładką powłokę na płytce paznokcia.
pojemność: 11 ml
cena: b.d.

Moja opinia:
  • Lakier znajduje w wygodnej, okrągłej i stabilnej (nie ma ryzyka przypadkowego przewrócenia i wylania lakieru) buteleczce. Pędzelek jest wygodny, dość długi, nie wystają żadne włoski. 
  • Konsystencja idealna, nie za gęsta, nie rozwarstwiona. Emalia dobrze się rozprowadza, nie jest zbyt rzadka i nie rozlewa się na skórki. Wysycha w przeciągu kilku minut. 
  • Kolor ( nr 175) pomarańczowy wpadający w czerwony w zależności od światła. 
  • Lakier ładnie kryje, dwie warstwy spokojnie wystarczą. Ja nie użyłam bazy, ani nie dałam na wierzch  Lakier po 3 dniach starł się delikatnie na końcówkach, nie wyglądało to źle, więc spokojnie dotrwał do 4 dni. Jak dla mnie , to całkiem przyzwoicie. Uzyskałam trwały połysk oraz gładką powierzchnię.
  • Nie miałam problemu ze zmyciem lakieru, płytka nie została odbarwiona.
Zapraszam do odwiedzenia FanPage'u Laura Conti
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...