środa, 27 maja 2015

Męskim okiem: Ibiza żel pod prysznic - BingoSpa.

Dzisiaj przedstawiam żel pod prysznic dla mężczyzn Ibiza marki BingoSpa

Informacje od producenta:
Ibiza - wyspa na której trwa niekończąca się zabawa. Ale nawet najwięksi imprezowicze powinni co jakiś czas brać prysznic.
Żel pod prysznic BingoSpa Ibiza to dawka energetyzującej świeżości dla umęczonego ciała. Poczuj wyjątkowe orzeźwienie pod prysznicem - woda i obfita, pachnąca piana usuną trud i zmęczenie, czyniąc Cię gotowym na nowe wyzwania. 
pojemność: 500 ml
cena: 10,00 złNasza opinia:
Żel znajduje się w butelce wykonanej z przeźroczystego, niegrubego plastiku. Zamknięcie standardowe na klik. Na opakowaniu znajdziemy niezbędne informacje (jak skład, pojemność itp.). Konsystencja jest w sam raz, ani za rzadka, ani za gęsta. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i ładnie pieni. Żel nie przysparza problemów przy  spłukiwaniu. Wydajność całkiem przyzwoita. Kolor, jak widać na zdjęciach, jest niebieski. Pachnie bardzo męsko, odświeżająco, energetyzująco, ale nie przesadnie dusząco. Nie utrzymuje się długo po umyciu. Żel bardzo dobrze oczyszcza ciało i odświeża po ciężkim dniu pracy. Jest to dość dobry żel pod prysznic za niewygórowaną cenę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...