niedziela, 17 lipca 2016

Gdzie jest Dory?

Chyba każdy z nas kojarzy sympatyczną rybkę Nemo. Po kilkunastu latach możemy znowu spotkać się ze starymi przyjaciółmi, a to za sprawą książek wydawnictwa Egmont. Ja dzisiaj przedstawię dwie z nich -   Gdzie jest Dory? Złota księga  oraz   Gdzie jest Dory? Kocham ten film .


Tym razem w centrum wydarzeń znajduje się rybka Dory, która cierpi na brak pamięci krótkotrwałej. Pewnego dnia nasza mała przyjaciółka przypomina sobie, że ma rodziców. Postanawia ich odnaleźć i w tym momencie zaczyna się szalona wyprawa na drugi kraniec oceanu, aż do Kalifornii. Jako, że rybka ma kłopoty z pamięcią, to musi liczyć na pomoc przyjaciół - Marlina i Nemo.

Jest to ciepła, wesoła i tryskająca humorem opowieść o przyjaźni oraz rodzinie, która jest najważniejsza. Uczy również dzieci, że niepełnosprawność ( wieloryb ze słabym wzrokiem, ośmiornica bez jednaj macki) nie wyklucza możliwości samodzielnego funkcjonowania w świecie. Wspomniane stwory morskie świetnie sobie radzą pomimo swoich ograniczeń. 

Gdzie jest Dory? Złota księga

Wydawnictwo: Egmont
Ilustracje: Disney
Seria: Złota Księga
Objętość: 96 stron
Okładka: twarda
Format: 205 x 285 mm
Cena: 34,99 zł  31,49 zł

Piękne wydanie w twardej oprawie. Ilustracje to kadry z filmu animowanego, są bardzo kolorowe i idealnie komponują się z treścią bajki.Gdzie jest Dory? Kocham ten film

Wydawnictwo: Egmont
Ilustracje: Disney
Seria: Opowieść filmowa
Objętość: 64 strony
Okładka: twarda
Format: 205 x 285 mm
Cena: 24,99 zł  22,49 zł

Gdzie jest Dory? Kocham ten film, to skrócona wersja przygód sympatycznej rybki. Skrócona, ale nie krótka. Mamy aż 64 strony z szalonymi przygodami sympatycznej rybki. Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki wydawnictwa Egmont.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...