sobota, 25 lutego 2017

Opowieści z Arendelle. Wynalazek Oakena

Seria "Opowieści z Arendelle" opisuje przygody bohaterów filmowego hitu Kraina Lodu. Nakładem wydawnictwa Egmont ukazała się kolejna część - "Wynalazek Oakena".


Wydawnictwo: Egmont
Autor: Jessica Julius
Seria: Opowieści z Arendelle
Objętość: 24 strony
Okładka: twarda
Format: 205 x 285 mm
Cena: 15,99 zł 14,39 zł

"Wynalazek Oakena" to krótkie opowiadanie, w którym poznamy krewnych pomysłowego sklepikarza. Rodzinne spotkanie jest okazją nie tylko do miłego spędzenia czasu, ale również do rozstrzygnięcia konkursu na najlepszy wynalazek. Góral chciałby zadziwić wszystkich, ale czy mu się to uda?  

Jeszcze słów kilka na temat oprawy książki, bo nie da się ukryć, że dzieci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd książki. Twarda okładka gwarantuje, że książka długo będzie nam służyć i stanie się ozdobą biblioteczki. Kolorowe, wesołe ilustracje zajmują większą część strony. Czcionka wyraźna, duża, w sam raz do prób samodzielnego czytania.

"Wynalazek Oakena" to bardzo ciekawa i wartościowa pozycja, która na pewno przypadnie do gustu najmłodszym fanom przygód Anny,  Elsy oraz ich wyjątkowych przyjaciół. Polecamy.
Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...