niedziela, 8 października 2017

Atlas świata My Little Pony

"Atlas świata My Little Pony" to prawdziwe must have dla fanów sympatycznych kucyków. My również nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności poznania od podszewki magicznej i niesamowitej krainy Equestrii.  


Wydawnictwo: Egmont
Autor: Adrianna Zabrzewska
Seria: My Little Pony  
Objętość: 96 stron
Okładka: twarda
Format: 278 x 379 mm
Dodatek: figurka
Cena: 49,99 zł 37,49 zł

Po świecie kucyków oprowadza nas sympatyczny Spike, którego figurkę dołączono do książki.  Atlas podzielony jest na siedem głównych krain - Ponyville, Las Everfree, Cloudsdale, Canterlot, Kryształowe Królestwo, Manehattan i kilka pojedynczych miejsc. Poznamy nie tylko charakterystyczne budowle, ale odwiedzimy  także tajemnicze jaskinie, tęczowe wodospady, mokradła oraz zaczarowane lasy. Każde z przedstawionych miejsc zajmuje dwie kolejne strony. Mamy tu mnóstwo anegdot i ciekawostek ze świata kucyków. Tekstu jest całkiem sporo, a umieszczony został w ramkach imitujących starodawne, papierowe zwoje.

Atlas jest ślicznie wydany. Twarda okładka i świetnej jakości papier. Wrażenie zrobiła na mnie także objętość atlasu - 96 stron w wielkim formacie! Do tego figurka smoka Spike. Ilustracje rodem z animowanej bajki zajmują całe strony. "Atlas świata My Little Pony" to prawdziwe kompendium wiedzy o kucykach, a do tego książka, która cudownie będzie prezentowała się w dziecięcej biblioteczce. 

Księgarnia EGMONT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...