środa, 5 grudnia 2018

Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim

Czy chcielibyście zabrać swoje dzieci w magiczną podróż do świata pełnego fantazji, czarów oraz bajkowych postaci? Jeśli tak, to zapraszam do lektury książki "Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim".


Wydawnictwo: Egmont
Autor: Jeremi Przybora
Objętość: 344 stron
Okładka: twarda
Czytelnicy: 3 - 6 lat
Format: 216 x 285 mm
Cena: 69,99 zł 48,99 zł

Baśnie od pokoleń bawią, wzruszają i przekazują wartości, którymi warto posługiwać się w  życiu. Warto do nich wracać, bowiem ich przekaz wogóle się nie zestarzał. W tej niezwykłej książce znajdziemy szesnaście baśni świata (Piotruś Pan, Zakochany kundel, Śpiąca Królewna, Herkules, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Kopciuszek, Dzwonnik z Notre Dame, Alicja w Krainie Czarów, Książę i żebrak, Aladyn, Bambi, Oliver i Spółka, Robin Hood, Królewna Śnieżka oraz Mulan) opowiedzianych na nowo przez samego Jeremiego Przyborę.

Każda bajka przeplatana jest ładnymi ilustracjami Disney'a. Duża i wyraźna czcionka zachęca starsze dzieci do samodzielnej lektury. Świetnej jakości papier oraz twarda oprawa to kolejne plusy. "Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim" to zbiór doskonale zredagowanych, pięknie zilustrowanych i wydanych opowieści. Całość sprawia, że książka idealnie nadaje się na prezent, a także zdobi domową biblioteczkę.
Księgarnia EGMONT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...