Avon rejestracja Jeśli lubisz i zamawiasz kosmetyki Avon to mam dla Ciebie ciekawą informację. Zostając Konsultantką Avon możesz zaoszczędzić na zakupach i zamawiać produkty z rabatem do 45%. Co istotne nie jesteś zobowiązana do zakupów z każdego katalogu, a dostawę masz darmową. Jeśli dodatkowo chciałabyś zarobić to możesz sprzedawać kosmetyki swoim najbliższym i znajomym. Po szybkiej i prostej rejestracji możesz korzystać z programu dla nowych konsultantek, w którym przez pierwsze 6 katalogów współpracy możesz odebrać prezenty wartości ponad 1042zł (kosmetyki Avon oraz ekspres do kawy).

piątek, 21 grudnia 2018

Jestem Przedszkolakiem

Bardzo lubimy książki, przy których nie tylko miło i przyjemnie spędzamy czas, ale także takie, które bardzo dużo wnoszą do dziecięcego świata emocji. Seria "Jestem Przedszkolakiem" wydawnictwa Greg oswaja najmłodszych z nieraz trudnymi dla nich tematami. W przystępny sposób wyjaśnia reguły rządzące nie tylko w świecie przyrody.Seria to nie książeczki na jedno popołudnie czy wieczór, ale lektura na wiele godzin. Dodatkowym atutem jest bajecznie kolorowa szata graficzna z wesołymi ilustracjami. Jest naprawdę kolorowo. 
Bohaterami książeczek są dzieci z przedszkola Wesołkowo, które uczęszczają do grupy Jagódki. Razem z nimi nasze maluchy pokonają tęsknotę za domem i przekonają się, że w przedszkolu czeka na nie mnóstwo zabawy. Rozpoczynająca serię książka "Jestem przedszkolakiem - jesień" zabierze dzieci na bal przebierańców oraz do teatru. Najmłodsi dowiedzą się, jak zmienia się jesienna przyroda, dlaczego warto być szczerym, jak należy zachowywać się na cmentarzu, czym są wróżby andrzejkowe, w jaki sposób można pomóc zwierzętom w schronisku - i wielu innych ciekawych rzeczy. "Jestem przedszkolakiem - zima" pokaże dzieciom, że zima wcale nie musi być nieprzyjemna i nudna. Jest tyle ciekawych zajęć - zabawa na śniegu, pieczenie świątecznych pierniczków, tworzenie ozdób na choinkę, bożonarodzeniowy kiermasz, czy bal Mikołajów i Śnieżynek. Z "Jestem przedszkolakiem  - wiosna" najmłodsi dowiedzą się, jak ważne jest segregowanie śmieci, czym wolno karmić ptaki, czym jest prima aprilis, jakie mamy tradycje wielkanocne, odwiedzą gospodarstwo agroturystyczne, bibliotekę, a także przeżyją emocjonujące chwile podczas szukania klasowego chomika. Opowieści z przedszkola raz po raz przeplatane są bajeczkami przedszkolaka, które opowiadają pobudzające wyobraźnię historie ( np. o różdżce pani wiosny, o katarze Rudolfa, boćku Gucku czy samotnym kasztanku). 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...