sobota, 1 czerwca 2019

Samochodowe szaleństwo z Dumel

W dzisiejszym wpisie pokażę wam fantastyczne zabawki, które dostali moi chłopcy. Nie muszę chyba pisać, ile radości i ekscytacji wniosły one w ich życie. To zabawki marki Dumel, moim skromnym zdaniem jednej z najlepszych firm produkujących plastikowe zabawki interaktywne. Kilku używamy od ponad 6 lat, sprawdziły się przy dwójce dzieci i wciąż prezentują się świetnie. No i najważniejsze,  że są bezpieczne i bez obaw możemy je dać do zabawy maluchom.


Obie zabawki, przeznaczone dla dzieci powyżej 12 miesięcy, są z serii Muzycznej. Stacja Obsługi Pojazdów składa się z myjni z obracającymi się szczotkami i stacji ładowania pojazdów. Do zestawu dodano 2 samochodziki (wyścigówkę oraz ciężarówkę), które świecą i wydają dźwięki. Dodatkową atrakcją dla maluchów jest rozkładana zjeżdżalnia znajdująca się na dachu stacji. Do tego mamy w pomieszczeniu stacji ładowania pojazdów podnoszoną platformę. Po naciśnięciu guziczka znajdującego się z tyłu zabawki samochodzik wyjedzie ze stanowiska tankowania. Sami widzicie, że dzieci mają spore pole do popisu przy manipulowaniu poszczególnymi elementami stacji, a samochodziki zachęcają do  zabawy i wymyślania własnych historyjek.


Ekipa Ratownicza Zbysia to kolejny świetny zestaw dla małego fana motoryzacji. Największy z pojazdów- Zbysio posiada na dachu rozsuwaną drabinę oraz otwierane drzwiczki z trzech stron auta. W jego wnętrzu znajdzie się miejsce dla dwóch mniejszych samochodzików - karetki pogotowia oraz wozu policyjnego. Zbysio posiada z boku aktywny przycisk, który uruchamia realistyczny dźwięk (ruszanie pojazdu, sygnał syreny strażackiej, wesoła melodyjka) i niebieskie, migające światełko.3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...