piątek, 21 lutego 2020

Książeczki dla przedszkolaka z bohaterami Psiego Patrolu

Przedstawiam publikacje, które z pewnością przypadną do gustu przedszkolakom, a powstały na motywach bajki Psi Patrol, emitowanej na antenie kanału Nickelodeon.


Psi Patrol Ekipa na 102!

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość: 16 stron
Okładka: miękka
Dodatek: naklejki
Format: 225 x 270 mm
Cena:  7,99 zł

"Psi Patrol Ekipa na 102!" to książeczka aktywnościowa, która uczy i pozwala przedszkolakom spędzić czas na kreatywnej zabawie. W świecie zagadek i łamigłówek towarzyszą dzieciom rezolutne szczenięta Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye oraz dziesięcioletni chłopiec Ryder. Uzupełnianie obrazków naklejkami, kolorowanie,  rysowanie wg wzoru, wyszukiwanie elementów na obrazku, odnajdywanie cieni, liczenie to tylko niektóre z  zadań. Dodatkowo do zabawy zachęcają naklejki, które znajdują się na dwóch stronach. Część z nich należy zużyć do zadań, a resztę spożytkować według własnego pomysłu. Zabawę umilają wyraźne, bajecznie kolorowe ilustracje z ulubionymi bohaterami Psiego Patrolu.

Psi Patrol. Zabawa w kolory. Dzielny Marshall

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość:  40 stron
Oprawa: miękka
Dodatek: naklejki
Format: 290 x 240 mm
Cena: 12,99 zł 10,39 zł

"Psi Patrol. Zabawa w kolory. Dzielny Marshall" to taka publikacja 3w1. Mamy ilustracje do kolorowania, ciekawą historyjkę do poczytania i bajecznie kolorowe naklejki. Kolorowanka jest w formie bloku, więc wygodnie się koloruje. Na każdej stronie jest perforacja ułatwiająca bezproblemowe usunięcie z książki pojedynczej kartki. Rysunków mamy 20 i tworzą one spójne opowiadanie o przygodach dzielnego strażaka Marshalla. Wydrukowane zostały jednostronnie, narysowano je grubą kreską z nieprzesadzoną ilością szczegółów. Idealne dla przedszkolaków. Ilustracje możemy nie tylko pokolorować kredkami czy pisakami, ale także wylepić je plasteliną czy papierem kolorowym.Psi Patrol. Kocha, lubi, szanuje. Dzień Przyjaźni

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Objętość:  24 strony
Oprawa: miękka 
Format: 170 x 200 mm
Cena: 6,99 zł 5,24 zł

"Psi Patrol. Kocha, lubi, szanuje. Dzień Przyjaźni" to książka, która nie tylko zawiera w sobie ciekawą historyjkę, ale także pokazuje jak ważne w życiu są uczucia. Rezolutne szczeniaki na własnym przykładzie pokazują, jak można okazywać emocje. Psi Patrol wraz z mieszkańcami Zatoki Przygód przygotowuje się do Dnia Przyjaźni. Ich starania jak zawsze chce pokrzyżować burmistrz Humdinger z kocią załogą. Co kilka stron przedszkolaki zmierzą się z quizem, który sprawdzi, czy uważnie słuchają lekturę.Publikacje możecie zakupić na ksiazeczkibajeczki.pl .

3 komentarze:

  1. Takie rozwijające książeczki to super sprawa dla dzieci a szczególnie jak są tam ich ulubieni bohaterowie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...