wtorek, 16 grudnia 2014

Karnawałowe szaleństwo - bluzki wieczorowe dla Biedronki.

Rok temu pisałam wam o kolekcji kreacji wieczorowych stworzonej przez młodych polskich projektantów (studentów ASP w Łodzi) dla Biedronki. Otóż mamy kontynuację tej akcji i właśnie do sprzedaży weszły bluzki wieczorowe/sylwestrowe. Każda z bluzek kosztuje 39,99 zł.


Tegorocznymi laureatami drugiej edycji konkursu Młodzi projektanci dla Biedronki zostały: Klaudia Markiewicz, Agnieszka Kowalczyk i Aurelia Fąfala. Studentki, które zwyciężyły w konkursie miały już okazję zaprezentować swoje kolekcje na FashionPhilosophy Fashion Week Poland oraz brały udział w branżowych konkursach. W mojej szafie pojawiły się dwie bluzki.

Pierwsza projektu Agnieszki Kowalczyk.
Bluzka charakteryzuje się klasyczną formą oraz eleganckim szykiem. Uroku dodaje jej marszczenie w tali i rozcięcie przy ramieniu.
Bluzka jest dostępna  w rozmiarach S - XL.
Wykonana jest w 95% z poliestru, a w 5% z elastanu.Druga z bluzek sylwestrowych została zaprojektowana przez Klaudię Markiewicz.
Mamy rękaw 3/4 i śliczny dekolt, który ładnie się układa. Przy mankietach oraz z tyłu bluzki występują złote cekiny. W końcu to kreacja sylwestrowa.
Dostępne rozmiary S - XL.
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan.Zapraszam do obejrzenia backstage'u sesji zdjęciowej

Zeszłoroczna kolekcja kreacji sylwestrowych okazała się hitem i sprzedano ich aż 23 tysiące sztuk. Ciekawa jestem, czy równie udanie zadebiutują bluzki wieczorowe.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...