środa, 8 lipca 2015

Sekret. Nauki na każdy dzień - Byrne Rhonda

Dzisiaj chciałabym wam przekazać trochę pozytywnego myślenie, a to za sprawą książki Sekret. Nauki na każdy dzień .


Wydawnictwo: Dom Wydawniczy REBIS
Autor: Byrne Rhonda
Objętość: 384 strony
Okładka: twarda
Format: 127 x 157
Cena: 39,90 zł  36,00 zł

Sekret podaje jasne zasady życia w zgodzie z naturalnymi prawami Wszechświata, ale zadanie każdego człowieka polega na tym, by wcielić je w ŻYCIE. W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć w harmonii z prawami rządzącymi wszystkimi istotami ludzkimi, abyś mógł się stać panem własnego życia. Dzięki potężnym prawdom Sekretu poszerzysz swoją znajomość prawa przyciągania w sposób wykraczający poza najśmielsze wyobrażenia. Więcej radości, więcej dostatku, więcej szczęścia - w każdym dniu roku.

W książce Byrne Rhonda umieściła setki inspirujących cytatów. Oprócz przemyśleń autorki znajdziemy tu również mądrości Buddy, Świętego Augustyna, Anny Frank, Abrahama Lincolna  i wielu innych wybitnych osób.

Co ja przede wszystkim wyniosłam z tej książki? Dzielmy się swoją radością i nie zapominajmy o zwykłej ludzkiej uprzejmości. Nie bójmy się mówić dziękuję. Po prostu bądźmy życzliwi. Czy boli zaoferować starszej osobie miejsce w tramwaju? Czy boli uśmiechnąć się do bliźniego? Oczywiście, że nie, a jeśli wszyscy stosowaliby się do tych prostych zasad świat byłby lepszym miejscem.

Książka opiera się na potędze pozytywnego myślenia i nieustannej motywacji. Nie jestem pewna, czy dzięki pozycji Sekret. Nauki na każdy dzień  wszystko o czym marzymy nam się uda, ale warto kierować się dobrymi zasadami, a tych w książce jest sporo.

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, ile sami postanowią go mieć" Abraham Lincoln 

Sama idea takiego kalendarza/książki bardzo mi się spodobała. Mamy nową mądrość na każdy dzień. Wydanie jest bardzo ładne w twardej oprawie, idealnie nadaje się na prezent.Dziękuję wydawnictwu Dom Wydawniczy REBIS za egzemplarz recenzencki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...