środa, 14 sierpnia 2019

Publikacje dla dzieci od Media Service Zawada

Przedstawiam nowości od wydawnictwa Media Service Zawada, które z uwagi na tematykę szczególnie przypadną do gustu dziewczynkom. Zapewnią one naszym dzieciom twórczą zabawę.


Zwierzakowe zabawy

Kolejna część udanej serii Animal Club. Znajdziemy dwie strony wypełnione naklejkami, część z nich wykorzystamy do zadań, a resztę możemy wykorzystać, gdzie chcemy. Szata graficzna jest bardzo kolorowa, a przestawione zwierzątka prezentują się milusio i słodko. Zadania są różne - kolorowanki, odszukiwanie elementów na dużym obrazku, pisanie po śladzie, kopiowanie obrazków, labirynty, sudoku, wyszukiwanie różnic i cieni. 

L.O.L. Surprise! Dodaj kolorów! Nasza ekipa

Książka do kolorowania spodoba się szczególnie fankom laleczek L.O.L.. Na każdej stronie przedstawiono i krótko opisano  L.O.L. Dowiemy się także do jakiego klubu należą. Laleczki są 23, narysowane zostały grubą kreską. Strony nie są zbyt cienkie, więc możemy kolorować nie tylko kredkami ołówkowymi, ale także pisakami. 
Shimmer i Shine. Baw się, koloruj, naklejaj

Fajna propozycja dla fanów wesołych dżinów - Shimmer i Shine. Przenosi dzieci do magicznej krainy Zahara, gdzie czeka na nie moc atrakcji - łamigłówki, labirynty, odnajdywanie różnic, łączenie kropek, kolorowanki. Do części zadań trzeba użyć dołączonych do książki naklejek. Jest tu kolorowo, a cała pozycja liczy 16 stron. 
Safiras. Wydanie specjalne

To jest dla nas prawdziwa nowość, bo nie znaliśmy smoków Safiras. W dwumiesięczniku znajdziemy komiks, krótki quiz, kolorowankę oraz  prezent – dwie oryginalne figurki smoków. My otrzymaliśmy smoka Benny (ten śpiący) i Zaka. Książki dostępne na ksiazeczkibajeczki.pl .

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...