niedziela, 27 lipca 2014

Eukaliptusowa współpraca

Dobroczynne właściwości eukaliptusa są mi doskonale znane, więc tym bardziej ucieszyłam się z możliwości oceny ekologicznych środków do utrzymania czystości w domu , wykonanych właśnie na bazie tej rośliny. Oprócz powyższych produktów otrzymałam również 100% olejek eukaliptusowy, który na pewno użyję m.in. do wykonania jakiegoś kosmetyku. 


W przesyłce znalazłam:
  • Bygum Eucalyptus Spray (250 ml)domowy środek ogólnego zastosowania. Polecany do czyszczenia i dezynfekcji blatów kuchennych, mycia luster i okien (nie pozostawia smug), do usuwania tłustych plam i pozostałości organicznych z tkanin, mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów. Doskonały do eliminowania nieprzyjemnych zapachów, dezynfekcji i odkażania (np. materacy lub obuwia). Może być używany również jako odświeżacz powietrza.
  • Bygum Eucalyptus Spray & Clean (250 ml) to środek ułatwiający utrzymanie czystości w kuchni i łazience - kabina przysznicowa, wanna, umywalka, podłoga, płytki, toaleta i armatura.
  • Bygum Eucalyptus Multi Purpose Cleaner (100 ml) jest najsilniejszym środkiem, stosowanym do najtrudniejszych zabrudzeń. Idealnie sprawdza się do mycia podłóg, czyszczenia mebli oraz galanterii skórzanej. Usuwa większość plam z tłuszczu, smaru, wosku, kredek, szminki, atramentu, trawy, krwi oraz pozostałości gumy do żucia, taśmy klejącej i wiele innych.
  • Olejek eukaliptusowy Bygum Blue Mallee (10 ml) jest produkowany z rośliny eucalyptus polybractea rosnącej w sposób naturalny tylko w w dwóch rejonach Australii. Olejek eukaliptusowy działa silnie odkażająco - niszczy wirusy, grzyby, bakterie i roztocza. Jest środkiem silnie antyseptycznym, balsamicznym, dezodoryzującym i oczyszczającym. Często używany w zabiegach inhalacyjnych w leczeniu przeziębienia i kataru - skutecznie przeczyszcza kanały nosowe.

Firma PRIMAR-B : " Jesteśmy przedstawicielem na Polskę australijskiej, rodzinnej firmy The Australian Eucalyptus Oil Company, która od roku 1895, od czterech pokoleń produkuje 100% naturalny olejek eukaliptusowy Blue Mallee, używając handlowej nazwy Bygum. Produkt jest wytwarzany tradycyjną metodą, z eukaliptusa rosnącego na plantacjach znajdujących się w rejonie Arnold, w prowincji Victoria.
Prócz czystego olejku eukaliptusowego oferujemy Państwu także ekologiczne produkty oparte na tym olejku. Już niedługo w naszej ofercie ekologiczny, eukaliptusowy proszek do pralek o doskonałych właściwościach piorących oraz eukaliptusowy proszek do zmywarek."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...