środa, 8 marca 2017

Poznaj przyjaciół Hani Humorek!

Dzisiaj przedstawiam dwie najnowsze książeczki autorstwa Megan McDonald - Rysiek Zyga Zdumiewający Pan Magik oraz Mania Pisania słynna reporterka.


Książeczki z serii "Hania Humorek i przyjaciele" zachwycają kolorowymi i wesołymi ilustracjami autorstwa Erwina Madrida. Wydane zostały na kredowym papierze z zastosowaniem dużej czcionki ułatwiającej pierwsze próby czytania.

Wydawnictwo: Egmont
Autor: Megan McDonald
Bohater: Hania Humorek
Objętość: 64 strony
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 135 x 185 mm
Cena: 19,99 zł 17,99 zł

Rysiek Zyga za sprawą cylindra, peleryny, różdżki i wiary we własne możliwości staje się Zdumiewającym Panem Magikiem. Chłopiec nie byłby jednak prawdziwym iluzjonistą, gdyby nie miał asystentki i właśnie w rolę Niesamowitej Samanty wciela się Hania. Razem przygotowują Najlepszy na Świecie Podwórkowy Pokaz Magii. Nie wszystko jednak idzie jak z płatka. Czy chłopcu uda się oczarować publiczność? I co tu robi Królik Wampir?

Bardzo dobrze bawiliśmy się podczas czytania. Wygłupy Ryśka i Hani rozbawiły mojego 5-latka, który również zapragnął zostać magikiem.

Wydawnictwo: Egmont
Autor: Megan McDonald
Bohater: Hania Humorek
Objętość: 64 strony
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Format: 135 x 185 mm
Cena: 19,99 zł 17,99 zł

Prawdziwą pasją Mani jest dziennikarstwo. Jako początkująca reporterka nieustannie wyszukuje ciekawe tematy, które mogłaby zamieścić w swojej gazecie. Niestety nie jest to prosta sprawa, bowiem w miasteczku nad jeziorem Żabie Udko życie toczy się leniwie i niewiele się dzieje. Hania postanawia pomóc przyjaciółce i razem wyruszają na poszukiwanie pradawnych skarbów zakopanych w ogródku. Nie obędzie się również bez mrożącego krew w żyłach spotkania z wężem morskim.  Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki wydawnictwa Egmont.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...