sobota, 29 lipca 2017

Gru, Dru i minionki. Biblioteka filmowa

"Gru, Dru i minionki. Biblioteka filmowa" to najnowsza część przygód o Gru i wszędobylskich żółtych stworkach. Książka została napisana na podstawie filmowego scenariusza. Idealna propozycja na wakacje, szczególnie, gdy pogoda za oknem nie dopisuje.


Wydawnictwo: Egmont
Seria: Minionki
Objętość: 144 strony
Okładka: miękka
Format: 128 x 198 mm
Cena: 14,99 zł  11,24 zł

Gru i Lucy tracą pracę  w Lidze Antyprzestępczej. Odpowiada za to Balthazar Bratt - były gwiazdor telewizyjny lat 80-tych, a obecnie super złoczyńca. Minionki zawiedzione postawą Gru, który niechce ponownie wkroczyć na przestępczą drogę, również odchodzą. Nieoczekiwanie w życiu szpiega pojawia się jego brat bliźniak Dru, o którego istnieniu Gru nie wiedział. Razem z Lucy, Agnes, Margo i Edith wyruszają do Freedonii. Nie będę streszczała całej fabuły, aby nie popsuć wam frajdy podczas czytania.

Krótkie rozdziały, duża, wyraźna czcionka oraz czarno-białe ilustracje z Balthazarem Brattem, Gru, Lucy oraz ich córkami, a także wieloma innymi bohaterami, zachęcają dzieci do samodzielnego czytania. Ponadto książka wzbogacona jest o 8-stronicową wkładkę z kolorowymi ilustracjami. 

Wartka akcja nie pozwala nam się nudzić. Mnóstwo żartów i prostych gagów zapewni najmłodszym czytelnikom świetną zabawę. "Gru, Dru i minionki. Biblioteka filmowa" nie tylko bawi, ale również uczy. Odnajdziemy wiele cennych wskazówek o wartościach rodziny, dążeniu do spełniania marzeń i o tym, że warto być dobrym i nie krzywdzić innych. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...